Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktátok vakarni a fejbőrö...

Ti szoktátok vakarni a fejbőrötöket, pattanások és egyéb kivakarható dolgok után kutatva?

Figyelt kérdés
(És van, hogy nem tudtok leállni?)

2012. nov. 9. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, borzasztó szokásom:S Minden erőmmel igyekszem leszokni, most már kb 1 hete nem csinálom. Egyszer annyira elvakartam, hogy bőrgyógyászhoz kellett mennem. Annyira utálom ezt magamban, abba akarok hagyni! Ez is olyan rossz beidegződés lehet mint a körömrágás. El kell határozni, hogy abbahagyod, csak így lehet...
2012. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen sajnos nekem is rossz szokás,hegeim is vannak 2 a karomon 1 az arcomon.

Próbálom megállni,de egyenlőre nehéz.

2012. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor lesz a fejemen pattanás vagy valami kiütés, ha a sampon okozza, vagy a hajfesték, nem megfelelõ, mert nem mindegyiknél adódik, de amugy nem szokásom vakarni.
2012. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen :(

És ettől úgy érzem, jobban is zsírosodik a hajam, úgyhogy emiatt szoktam abbahagyni gyorsan.

2012. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a bőröm kapargatása is szokásom, sokszor fel se tűnik, akkor csinálom főleg, ha ideges vagyok. Nekem szerencsére nem heges, de néha nagyon csúnyán kikaparom, olyankor van, hogy 1 hétig nem is tudok felvenni ujjatlan felsőt. Régebben nyomkodtam az arcomat is, ilyen rohamszerűen rámtört, és nem bírtam leállni. Aztán mindig rohadtul haragudtam magamra. Volt egy időszakom, mikor egyáltalán nem csináltam, mert komoly barátom volt és nagyon ciki lett volna, ha sebes karral lát. Aztán vele vége lett és újra elkezdtem. De most tényleg nagyon komolyan elhatároztam, hogy befejezem!
2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!