Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegy levétele mennyire...

Az anyajegy levétele mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Van két anyajegyem, ami rettentően fáj, ha bármi hozzáér, pedig nem is nagy, csak épp hogy látszik egy kis folt, és gondoltam rá, hogy levetetem, de érdekelne, hogy ezt hogyan csinálják és mennyire fájdalmas az egész, illetve, hogy marad-e bármi nyoma. Akinek volt már ilyen, annak mi a tapasztalata erről?
2012. nov. 10. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

a levétel nem fáj, semmit sem érzel

utána amikor kiáll az érzéstelenítő, meg gyógyulni kezd és húzódik az fáj

a nyoma olyan, legalábbis nekem, mint az oltások helye - kicsit világosabb, és sima

2012. nov. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kapsz érzéstelenítő injekciót, azt egy nagyon picit érzed, de a többit egyáltalán nem. Nekem is kettőt távolítottak el. Egyszerűen kivágták és összevarták. Nekem az sem fájt annyira amikor kiment a fájdalomcsillapító hatása, persze éreztem kicsit de nem volt vészes. De nekem nagyobb maradt a heg mint egy oltásnyom. 2 hónapja szedettem le, de még mindig elég nagy és piros/rózsaszín, remélem halványul majd.
2012. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!