Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokozott bélgáz képződés...

Fokozott bélgáz képződés esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem jellemző egyébként ,de délben kirántott májat ettem sültkrumplival,de állandóan pukiznom kell, most este tőle.Nagyon kellemetlen.
2012. nov. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a szénhidrátbevitel.
2012. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Fingd ki magad, mint állat!

Egyébként lehet kapni nem vény köteles gáz megkötő gyógyszert a patikákban. De ha egyszeri alkalom fingjál, üdvözült mosollyal és hangosan, hogy beleroppanjon a plafon és nőd/pasid sírva, öklendezve meneküljön ki a szobából, mert ez a rock'and roll!!!!!!!!

2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz,de nem poénkodós válaszokat vártam,azért tettem az egészség kategóriába...
2012. nov. 11. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem poénkodtam (én voltam a második válaszoló) vagy igen, de akkor is komolyan gondoltam, mert ha kijön az jobb, mintha benn marad (mármint a fing). Van vény nélkül kapható gázmegkötő gyógyszer (espusian gyöngy). De ha komoly a probléma akkor vizsgáltasd meg magad gastroenterologussal.
2012. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem Espumisan véletlenül
2017. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!