Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kondizáshoz kell még valamit...

Kondizáshoz kell még valamit változtatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 105 kg voltam lefogytam 75-77 körülire , változo . Kicsit megereszkedett a bőrőm ezért hetente 5x megyek kondiba haverokkal és kondizunk minden izomcsoportra hasazni minden edzés végén szoktunk . Szeretném ha rendbe jönne. Étkezésen nem változtattam azokat eszem amiket eddig szoktam KFC is néha meg MEki , de nemsürün inkább házi kajákat szendvicseket . Rendbe tudom hozni? , Kajáláson változtassak valamit vagy valami amitől hamarabb visszahuzodik? . A mütétre nem gondolok nem is akarok nem is fogok és nem is érdekel . AKármennyi edzés én magam szeretném rendbe hozni hamár elértem ennyit akkor ha lehetséges eztis elfogom. 18/f

2012. nov. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Öhm fogyni akarsz még valamennyit vagy a súlyodat akarod tartani? esetleg izmosodni is akarsz még valamennyit? Vagy csak egy alap formát akarsz? Azért ez nem nagyon mindegy.

Igaz nem vagyok nagy szakértője a testépítésnek, mert nekem nem az volt a célom hogy láthatóan nagy izmaim legyenek, én is ilyen voltam mint te én egyszerűen formába hoztam magam, de én az étrendemen is változtattam.

Én bőröm aránylag rendben van, bár van egy kis bőrfeleslegem ezt a házi dokim is megmondta.

Én úgy csináltam ezt hogy változtattam az étrendemen, zsíros, és cukros ételeket egy az egyben elhagytam, csak nagyon kis mennyiségben fogyasztottam azokat hogy azért ne zuhanjon le hirtelen, szénhidrátból is visszavettem jócskán. Én nem szedtem semmilyen gyógyszert meg porokat sem, csak ilyen vitaminokat, kálciumot, magnéziumot, illetve sok fehérjét ettem. Áttértem a zöldségekre, meg a gyümölcsökre is inkább, az olajosabb ételeket is mellőztem a hétköznapokban, illetve rengeteg folyadékot fogyasztottam napi 3-4 liter lazán elment itthon.

2012. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
izmosodni is szeretnék , csak nem tudom hogy lesz láthato hatása igy a sok hasazásnak és kondinak , illetve ink a has al kapcsolatos érdekelne mert azon van börfelesleg a legtöbb és hogy változik e ? vagy mást kellene csináljak?
2012. nov. 11. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Önmagában az edzés semmit nem ér, ha mellette szrt eszel. Étrendre odafigyelsz? Napi szükséges fehérje, szénhidrát mennyiség bevitel megvan?
2012. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezért kértem segítséget
2012. nov. 11. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
zöldségeket gyümölcsöt csirkét egyek ? kenyeret , zsirosat ne ?
2012. nov. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!