Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünetei lehetnek...

Minek a tünetei lehetnek ezek:Szédülés, fejfájás, izomgörcsök, légszomj, nyelésinehézség, látászavar, szúró érzés mindkét oldalt bordánál, illetve a szívnél, néha nagyon erősen, és nagyon fáj a hasam? Ekg, vérkép, mellkasröntgen stim,19éves fiú vok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás, pánikbetegség.
2009. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valóban ezt állapították meg az orvosok is.kaptam gyógyszert frontin 0,25 napi 3db szedése ajánlott, ennek ellenére ugyanúgy érzem azokat amiket leírtam miért?:(
2009. aug. 13. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyértelműen pánikbetegség. EGy jó pszichológus talán segíthet kitalálni, hogy mi az amitől szorongsz, mi az amitől pánikolsz.
2009. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

esetleg magnézium vagy kalciumhiány

az okohzat fejfájást, izomgörcsöt és szorongásra, pánikbetegségre való hajlamot

2009. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy lehet hogy az a baj hogy sokat foglalkoztam magammal? a vérnyomásom 150/110 volt illetve a cukrom volt 5helyett 6os..nem nagyon vagyok ezeken a dolgokon mostanában.lehet a teljes kivizsgálás könnyitene ezen az egészen? mert amit csinálok hétköznap nem nagyon térit rá hogy ezzel foglalkozzak..csak ezek a fizikai fájdalmaim ne lennének..megemlítés képen:Nem iszom alkoholt,nem szedek kábitószereket, illetve sportolok (Box)
2009. aug. 13. 22:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Mióta szeded?

Mert tudtommal ezeknek idő kell, mire kifejtik a hatásukat. 1 hónap minimum.

Hiába kezelteted a tested, ha nincs semmi baja, hanem lelki eredetűek a panaszok.

Én is pszichoterápiát javaslok.

2009. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb 3hete.. de van úgy hogy elég a napi 1 vagy 2 vagy a 3 szóval változó módon szedem..és a fizikai fájdalmaim ugyan úgy megvannak és ez a rossz az egészbe.Csak tudod 50% hiszed el ilyenkor a dolgokat amiket mondanak és nagyon rossz:(
2009. aug. 14. 00:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésedre válasz, de a vérnyomásod nekem nagyon magasnak tűnik. Bár nem vagyok egészségügyis, de hát a 150/110 nem a 120/80 közelében mozog, én a helyedben rendszeresen mérném, és ha tartósan ennyi, elmennék egy (másik) szakorvoshoz. Úgy tudom, a sportolóknak lehet magasabb a vérnyomása, de szerintem alaposan járj utána, hogy ez normális-e.

(Bocs egyébként, nem akarlak még itt jobban paráztatni, vagy ilyesmi, de én is olyan vagyok, aki rágörcsöl arra, ha betegség gyanúja felmerül.)

22/L

2009. aug. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jah semmi gáz amúgy nem rossz a vérnyomásom csak amikor jön ez a hülyeség akkor szalad fel..nem parázok be:))köszi a válaszod
2009. aug. 14. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, akkor jó, félreértettem. Azt hittem, a vizsgálatokon mértek ennyit.

Mindenesetre jobbulást!

2009. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!