Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap el kezdett zúgni a...

Tegnap el kezdett zúgni a fülem. Ma reggelre erősödött, mintha alagútban lennék, és be is van dugulva. Másnak volt ilyen? Elmúlt?

Figyelt kérdés
Mind a két fülem zúg. Nagyon zavaró. Egy nap után érdemes orvoshoz menni? Háziorvoshoz, vagy fülészetre menjek? Ha most elmennék futni, jobb lenne, vagy pihenjek inkább?
2012. nov. 13. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Van otthon vérnyomásmérőd? Ha igen, használd. A futás lehet, hogy nem jó a fülednek, mert nagyon párás az idő.
2012. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fülészetre nem kell beutaló, akkor oda.
2012. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nincs vérnyomásmérőm.

Nem kell beutaló, így oda megyek.

Milyen vizsgálatokra számíthatok?

2012. nov. 13. 11:00
 4/5 anonim válasza:

Nekem is zúg - 14 éve :(

A bedugulás lehet, h. jó hír, mert az jelentheti, h. van valami "baja" a fülednek, amit ha meggyógyítanak elmúlik a zúgás. Nekem nem volt ilyen tünet, csak szimplán "sípol". Meg lehet szokni egyébként, én már észre sem veszem, csak ha figyelek rá.

De ne félj, nem lesz semmi gond !!!

2012. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ja, a vizsgálatok... Nekem belenéztek a fülembe + hallásvizsgálat fejhallgatókkal. Később koponya ct-t is csináltak és kaptam értágító infúziókat - szóval alaposan körüljárták de semmi :(

Majd megírhatnád, h. mi lett, mert érdekel, hátha azóta már előbbre tart a tudomány. Én úgy 10 éve nem foglalkozom vele - feladtam.

2012. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!