Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le az...

Hogyan küzdhetném le az önbizalomhiányt, ami párkapcsolatban már elviselhetetlenné erősödött? (22, L)

Figyelt kérdés
Eddig is volt önbizalomhiányom. De mindenki másképp lát, mint, ahogy én látom magam. SOk barátom (fiú), azt mondja, hogy modell alkatom van, meg szép vagyok. A barátom is gyönyörködik sokszor bennem, meg bókol, dicsér, mégse érzem ezt. Ha véletlenül olyat mond, vki másra megjegyzést tesz, nagyon megsértődök, napokig nincs kedvem senkivel beszélni, főleg nem vele. Félek, h mást szebbnek tart mint engem. Ez az örületbe kerget, m tudom h ez már beteges és nem tudom mit tegyek ellene.
2012. júl. 30. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Lenne egy segítő ötletem...
2012. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aradon. Ez miért lényeges?
2012. júl. 30. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A segítő ötlet engem is érdekelne :) Hasonló 22L vagyok.
2012. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szólhatok, szerintem avval nem igazán szoktak dobálózni az emberek, különösen nem a férfiak, hogy valaki mennyire szép. Ha mondják nyilván azért van, mert így is van. Nem kéne másokra dühösnek lenned, mert a barátod megbámulja, végül is csak férfiból van, de akkor is veled van. Légy csak magadra büszke és szeresd inkább teljes szívedből!

Hidd el, mázlid van, nekem mindig az ellenkezőjét mondják és az sokkal jobban rombolja az önértékelést!

2012. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!