Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? 13/L

Fogok még nőni? 13/L

Figyelt kérdés
Nemsokára 13 éves leszek, és 156 cm vagyok. Már mondhatjuk úgy, 3 éve folyamatosan mérem a magasságom és nem nőttem. Kisebb koromban mindig magas voltam, most viszont az osztálytársaim nagyon túlnőttek engem. Mondjuk, engem ez nem zavar, csak szeretném tudni, h leszek-e még magasabb. Nem vagyok valami fejlett sem, egyébként anyukám 167, apukám 182 cm, viszont anya szerint én a nénjém magasságát örököltem, aki szintén 156 cm. Ilyen lehetséges? (Értelmes választ kérek, köszi) :)
2012. nov. 14. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Bőven nőhetsz még. Majd 18-20 éves korod körül lesz állandó a magasságod.
2012. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még fogsz nőni, igazából most fogsz megindulni, van, aki 1 év alatt akár 10 centimétert is nő.

Ha megvan a 6 éves kori magasságod, abból ki lehet számolni körülbelül, hány centi magas leszel felnőttként.

Tehát: 6 éves kori magasság cm-ben + ennek a fele - 1 centiméter lányoknál, fiúknál a végén + l cm.

2012. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. De szerintem nem leszel annyira magas, én is kb. ilyen magas voltam ennyi idősen, most 22 évesen 163 cm vagyok.
2012. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 20 éves vagyok és még mindig növök :)

ne aggódj, biztos fogsz még nőni, ha nem is sokat, de biztos fogsz. Nekem van egy bnőm aki 17 évesen indult növésnek :) És mind2 szülője pici, a nővére mégis 180cm, ő pedig 165-re nőtte ki magát :)

2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már most sem vagy alacsony!
2012. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!