Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kislányom 7 hónapos, voltunk...

Illesdorottya kérdése:

A kislányom 7 hónapos, voltunk kórházba, lázzal és köhögéssel, ma mértem 37 egy óra múlva is mértem 37,5, hány fokos láztól adható a nurofen, és mennyit lehet belőle adni? Ugy hallom hogy hörög és zihál, akkor nem gyógyult ki teljesen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

38 C foktól adható, amikor lázas.

Hörög, zihál: valószínűleg ismét hörghurutja van. Lehet erre hajlama, ködös nedves időben vannak csecsemők akiknél gyakran jelentkezik. Orvosnak kellene ráhallgatni a tüdejére !

2012. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
voltunk 5 napig a kórházba, tíz injekciót szedettek be velünk reggel este a popsijába szirupot írtak ki meg orrcseppet,itthon vagyunk úgy érzem lázasodik befele,hörög,zihál,lehet nem jó orrcseppet írtak ki,mert nem kap levegőt,pedig amikor bent feküdtük a kórházba nem volt láza,ma jön vissza fele a láza.
2012. nov. 15. 18:36
 3/10 A kérdező kommentje:
már 38,5 fokos a láza,beadtam a nurofent
2012. nov. 15. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsiknél inkább kúpot célszerűbb adni

[link]


[link]

2012. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen,utána eszünkbe jutott, bosszant engem,hogy a szirupot ki írtak az ambrokszol 15 van rá írva,nem használ mert hallom hogy hörög,zihál,beszedették velünk a tíz injekciót a kórházba,egy nap kapott kettőt, úgy látszik nem ért semmit,a kórházba nem volt lázas,de hörgött,tegnap kiírtak,és azt mondták egészséges a gyerek,meghallgatta nem mondott semmit,itt van itthon vagyunk,köhög zihál,hörög és lázas,nem megyünk oda vissza a kórházba,megyünk más orvoshoz!Kárpátaljára való vagyok Beregszászba lakom,22 éves édes anyuka vagyok
2012. nov. 15. 22:02
 7/10 A kérdező kommentje:
injekciót kapott popsiba,antibiotikumot.
2012. nov. 15. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Ambroxolból mennyit adsz neki?
2012. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma elvittük egy rendes orvoshoz és irt ki teljes körű kezelést,és mondta hogy légcsőhurut gyulladása van,meg azt is mondta hogy nem érti hogy miért adták be az injekció kapszula nélkül,önmagába az injekció csak gyengíti az immunrendszert,és a bél flórát és hogy miért írtak ki 5 nap után holott a gyerek hörög,nekem amikor bent feküdtünk azt mondták,minden rendben van,és amikor hallgatták hogy nem hallanak semmit ezt mondták.Más szirupot irtak ki,mert az ambrokszol nem hatásos,helyette a flavamedet is irt ki és más egyebet is,a szirupból 5ml kell adni.
2012. nov. 16. 19:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket.
2012. nov. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!