Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívműtétem volt 3 éve....

Szívműtétem volt 3 éve. Eléggé zavar a heg. Hogyan tudnám eltüntetni vagy halványítani? Valakinek van ötlete/tapasztalata?

Figyelt kérdés
az a baj,hogy pont a mellkasom közepén van ezért strandra se szeretek járni, és a ruháimat is meg kell válogatnom, mert ami kicsit jobban kivan vágva már nem jó mert látszik a heg és mindenki azt nézi.
2009. aug. 14. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészeten megcsinálják. Sajnos ki kell hozzá vágni a varrasodot, megkeményedett részt és újra összevarrják a bőrt.
2009. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló cipőben járok, nekem meg tüdőműtétem volt, fiatal létemre. Engem megmondom őszintén nem annyira zavar. A műtét után bioptron lámpát használtam, valamint körömvirág krémet. Sajnos teljesen nem lehet eltüntetni, megmarad a nyoma. Szerintem ne szégyelld ezt a heget, fogadd el magad ahogy vagy, és senkinek se fog feltűnni!


28/N

2009. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából az nem is lenne baj ha a helye megmaradna ,csak ne lenne ennyire láthatóan rózsaszín..
2009. aug. 14. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikai kezeléssel is lehet próbálkozni.Jobb kozmetikákban van rá lehetőséged.Úgy hívják a kezelést hogy:IPL keress rá neten, ha többet szertnél tudni róla :)
2009. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a szinnel van bajod, akkor permanent makeup-ot csináltathatsz. azaz testszínüre tetováltathatod. Az olyan 5 évig tart, utána kifakul. De akkor ne napozz sokat, mert akkor megint látszik.
2009. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van keloidom. Nekem anno a plasztikai sebész contractubex-et ajánlott + naponta kellett hordanom (felragasztanom rá) egy szilikonos lapocskát, ami elvileg felpuhította a heget.

Ajánlotta még, hogy ha nem javul ettől, akkor injekciós kezeléssel is javítható (ami emlékeim szerint 10e/alkalom táján volt akkoriban).

2009. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és neked használt?
2009. aug. 19. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
hát a szilikonos lapocska valamennyire segített (csak kicsit macerás, mert max fél napot hordhatod), a krémet meg nem tudtam felmérni hogy segített-e, elég lassan hat. Az injekcióra meg nem mertem tovább lépni, mert nem csípem a szurikat.
2009. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a patikában vettem Contraubex gél-t és használ! :D ^^
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az zavar, hogy ott van, vagy az, hogy mások megbámulják?
2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!