Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sűrűn vagyok beteg....

Nagyon sűrűn vagyok beteg. Mitől lehet? Vajon refluxom van?

Figyelt kérdés

Állandóan beteg vagyok, mitől lehet? Talán refluxom van? (bővebben lent olvassátok el)

Kis korom óta beteg vagyok. Nagyon nagyon sűrűn járok WC-re,este pl: 2-3 percenként! Pl: Egy munkahelyen nem tudnék beülni egy pénztárba stb...! (Egy vesével születtem) Suliból állandóan hiányoztam. Nem hitték el,hogy ennyit vagyok beteg,nekem is ciki volt,de ez mai napig tart! A torkomnál kezdődik minden,valami furát érzek,amire sokszor innom kell! Aztán nagyon rossz lesz a közérzetem,fázni kezdek,és sokszor van hőemelkedésem! Az utóbbi időben a hasam fölött a mellkasom tájékán,szorító érzést érzek,és ez fulladással jár! Az orvosok kis korom óta vizsgálnak,de eddig semmit sem találtak. Lehet reflux? Az okoz mindent?????



2012. nov. 16. 19:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!