Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gambe slim, Szép lábak gyógynö...

Gambe slim, Szép lábak gyógynövénykivonatot használta már valaki kúraszerűen? Használt?

Figyelt kérdés

[link]

Csúnyák a lábaim. Nem feszesek, narancsbőrös is vagyok, és visszerem is van néhol már. Akinek ez bevált, vagy valamitől szebb lábai lettek, annak várom a válaszát! :) ( Egyébként edzem heti 3X, de nagyon nehezen formálódik, és minden oda rakódik le :S)


2012. nov. 17. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Fog az használni, de lehet csak 2 hónap után érzed hatását, de az is lehet hogy már pár nap után érezni fogod.

Én 2 hét után éreztem hogy a lábaim sokkal könnyebbek, és a munkám alatt nagyon sokat mászkálok, mert oylan munkát végzek és sokkal jobban bírom, plusz a nyirokpangás miatt sem árt ezt inni, és valóban jót tett, plusz látványosan is vékonyodott.

Nem az volt a célom hogy szép kecses lábaim legyenek, csak szimplán hogy bírjam a mászkálást, de működött a dolog. Évente egyszer csinálok 60 napos kúrát, elsőnek 120 naposat csináltam, de a 60 napos is bőven elég.

Idén kihagyom a kúrát kíváncsi vagyok hogy mit számít az egy év kihagyás, mert ha nem romlik akkor lehet átálláok arra hogy 2 évente csinálom.

2017. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!