Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja néha véres köpetet...

3 napja néha véres köpetet produkálok. A tüdőm, mellkasom, hátam nem fáj, lázam nincs, fejem nem fáj, viszont picit meg vagyok fázva, folyik az orrom és kicsit fáj a torkom is. Véres köpet?

Figyelt kérdés
Néha érzem, mintha váladék csorogna le a torkomon, ami "feljön" és abban vannak kis vércsíkok. Mitől lehet ez? Orvoshoz majd megyek.
2012. nov. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit köhögsz, ilyenkor is lehet kis hajszálér repedés. Valamint arcüreg vagy homloküreg gyulladásnál is előfordulhat véres köpet.
2012. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minimálisan köhögök, inkább az orrom folyik. sokszor persze az is csak gyűlik, néha érzem, hogy visszatartom és nem fújom ki rendesen ,mert fáj a nózim. ilyenkor jön a "csorgó érzés" majd a slejm-szerűség.. :S
2012. nov. 18. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg innen származik, ami lecsorog.

Csak az a kérdés, hogy ezt csak az orrnyálkahártya termeli vagy az orr melléküregekből jön.

2012. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ez mennyire súlyos? mennyire essek kétségbe így vasárnap este? :S nagyon félek
2012. nov. 18. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól kezelhető, nem kell aggódnod. Orr- fül- gégészetre lehet hogy elküld.
2012. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor semmiféleképpen sem tüdőrák? 22 éves vagyok, nem dohányzom, egészségesen élek :))) nagyjából :)
2012. nov. 18. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. A tüdőrákos akkor is köpködi a vért, ha nem náthás.Te erről nem írtál, hogy előzőleg is fentállt volna ez a tünet.

Szerintem ezt a mostani akut betegség váltotta ki.

2012. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. nov. 19. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!