Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy végre helyreálljon a szervezetem?

Figyelt kérdés

Fogyókúráztam 4 hónapig, 8 kilót fogytam kb. vagy 7-et. Futottam, tornásztam, néha kevesebb ételt ettem, mint azelőtt, de sosem éheztem. Fogyókúráztam már máskor is, többször is, másfél éve is, amikor még 83-85 kiló voltam, mikor először fogyóztam, aztán most vagyok 65. Még így is van a hasamon 3 plusz kiló. Már befejeztem a fogyókúrát több mint két hónapja mert nagyon fáradtnak éreztem magam.


Sosem volt bajom a fogyókúrázástól, de MOST NAGYON durván van tőle bajom. Először jöttek a fáradtságérzetek, aztán elmaradt a menstruációm több mint 2 hónapig, elmentem a nőgyógyászhoz, aki azt mondta h gyógyszert fog felírni ha nem menstruálok még egy hónapig, de másnapra érdekes módon elkezdtem vérezni, és ráadásul nagyon sokat. És nagyon rosszul lettem, hol szédültem, hol meg nem, annyira durván szédültem h többször is majdnem elestem, hullafáradt voltam, hányingerem volt, fájt a fejem, sokat kellett aludnom, és ez napokig tartott.

Elmentem az orvoshoz aki fel se írt semmilyen vitamintablettát, írt egy beutalót labor vizsgálatra a kórházba, ugyhogy fogtam magam és vettem egy multivitamint. A héten elmegyek a kórházba a laborvizsgálatra. De a fáradtság még mindig megvan, bár a szédülés és a többi már nincs.

EGYELTALÁN a menstruációm helyreáll ezek után normálisan? Vagy már az sem lesz ezek után normális? Mit csináljak szerintetek h a szervezetem helyreálljon? Jó ez a multivitamin, elég, vagy valami más is kéne?

Ja, próbálok kiegyensúlyozottan táplálkozni, zöldség gyümölcs mindennap megvan, de a húst és a tojást hanyagolom, minden második héten eszek csak húst és tojást, néha teszek csak kivételt.



2012. nov. 19. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha az orvos rögtön nem írt fel valamit, keresi az okát, hogy mi a bajod és nem egy vitaminok által feltuningolt laboreredményt akar látni, hanem azt eredetit, ami fentáll amikor rosszul vagy.

Ha esetleg a vitaminok mellett pl vas is van abban a szerben amit el kezdtél szedni szerintem addig hagyd abba, amíg le nem veszik a vért, mert egyes eredményeket megváltoztathat és tévútra viszi az orvosod.

2012. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!