Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dr. Szacsvay...

Mi a véleményetek Dr. Szacsvay Zsuzsanna, szigetszentmiklósi üzemorvosról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

Kimoderálnák, ha leírnám amiket hallottam róla.

Valami baromi szigorú...


Talán nem egy valamikori (talán még most is) repülőorvosnak kéne ellátni ilyen feladatot szvsz.

2012. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ott helyben kéne érdeklődni.
2013. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Érdeklődjön a faxom...


Ismered talán?


Én annó csak egy nyamvadt sokadrangú céghez jelentkeztem és fel is vettek (volna). Ez a fax meg nem talált alkalmasnak egy baromság miatt.

Egyébként minek egy üzemorvosi rendelőbe alkoholszonda meg ilyen marhaságok?


Ha ezen a k.rván múlna, akkora lenne az országban a munkanélküliség, mint állat.


Egyetértek az első válaszolóval amúgy.

2013. szept. 20. 22:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: te olyan primitív vagy, mint egy bacilus. Hogy jössz te ahhoz, hogy egy orvosról így beszélj? Neked még a 8 általános sincs meg szerintem, nemhogy az egyetem...
2013. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A gimnáziumom megvan 30 éve, de az egészségem az már ahogy szokott lenni olyan. Az 50 évesek között.


Amúgy ahol most dolgozom, ott is volt üzemorvosi vizsgálat és az azt végző doki csak azt mondta róla, hogy ismeri őt. Nem pozitív értelemben


És tényleg a tököli repülőtéren dolgozott, mert az első válasz után utánajártam.

Amúgy én csak egy miklósi húsfeldolgozóban akartam dolgozni, nem pedig pilóta lenni. Erről ennyit.

2013. szept. 20. 23:01
 6/13 A kérdező kommentje:

De egy vizgálatot azért megérdemelne, hogy egy ugyanilyen céghez, mint a miklósi ász-kolbász miért kell "pilóta" vizsga. Míg egy hasonló pest megyei céghez (Norden) miért elég egy "sima" vizsgálat?


Ott már nem Ő az egyeduralkodó?

2013. szept. 20. 23:14
 7/13 anonim válasza:

első vagyok.


valahogy elérte, hogy csak nála lehet Szigetszentmiklóson üzemorvoshoz menni.

Érdekes tényleg, hogy itt Budapesten soroksáron nekem elèg volt egy háziorvosi vizsgálat, vérnyomás, vércukor...

Ismerősöm szmiklósi a famünél melózik pár éve, hàt,

vérvétel, vizeletvizsgálat kapásból évente, utána nála a többi a rendelőben.

Mint egy korházi kivizsgáláson kb.

2013. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
10%
Lelkiismeretes, alapos doktornő! Sok betegséget ő szűrt ki az ismerőseimnél is.
2014. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
52%

Én erre a célra a HÁZIORVOSOMAT szoktam igénybe venni...


Ő is kiszűrt már ezt-azt amazt nálam is, de legalább Ő nincs olyan hatalommal, hogy ráírja akár az én akár más papírjára, hogy NEM ALKALMAS...

2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
52%

És ott van a #7-ben írt válaszom.


Itt Soroksáron miért elég egy szimpla háziorvosi vizsgálat, Szigetszentmiklóson vajon miért kell ehhez egy vérvétel stb?


A kérdező által írt Norden, ha jól gondolom ez a Pest megyei vecsési cég: [link]

2014. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!