Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnapra! Orvosi vizsgálat...

Holnapra! Orvosi vizsgálat lesz és ti mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 13 éves és orvosi vizsgálat lesz holnap(fiúknak ott lent is) nekünk csak felül kell levetkőzni. én nagyon izgulok elvileg előre kell dőlni... és az orvos simítja a gerinced. na igen... de én vékony és magas vagyok és ez olyan gáz lesz:/ És az orvos mindenkinek ad ilyen tornalapot (mert elvileg mindenkinek baja van kb...-.-") És nekem védőnőin megint az jön ki:

(.)Dagi.. (.) duci (.) normál (.) vékony (x) koros sovány

Mikor nem is vagyok ENYIIIREEEEE vékony de nekem mindig ezt xelik be... 172 cm vagyok és 48 kg most azt mondod tényleg vékony vagyok pedig.. áh mindegy csak az a kérdés mit tegyek hogy ne izguljak és nehogy ideges legyek (vérnyomást is mérnek majd!) :S


2012. nov. 22. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen.
2012. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az komoly,hogy a fiuknak alul is vizsgalbak? mi ez,komplett urológiai rendelo?:)

amúgy ne izgulj.

es ha ezt irjak ra,hogy koros sovany? akkor mi van? gondolom latszik rajtad,hogy vekony vagy. de ha ezenfelul egészséges,akkor?:)

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen a fiúknak ott is... De nem értem. Igen látszik hogy vékony vagyok, de nálam van aki még vékonyabb és az jön ki neki, hogy normális... ez hogy lehet?:)
2012. nov. 22. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de 172cm magassággal 48kg elég kevés szerintem. Mondjuk az hogy kórosan sovány nem tudom mennyire oké. De vékonynak az vagy. Szerintem nem kell izgulnod, én soha nem izgultam ilyeneken..tök felesleges..most az hogy megmérik a vérnyomásod meg végig simítják a gerinced, hát ebbe nincs semmi. Azt hogy a fiúknál mi van azon elcsodálkoztam..de az legyen az ő problémájuk.
2012. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fiu vagyok, 8 osztályos gimibe jártam(4+8), a hagyományos rendszerben vett 8. osztályig volt nálunk orvosi, ott mindig mértek vérnyomást, testsúlyt, olvastattak,és nagyjából ennyi...ja meg felírták, melyek a rossz fogaink, amit megküldtek gondolom az iskolafogászatnak, ahova én sose mentem el,mert mindig a saját fogorvosommal csináltattam(neki nyugati, osztrák színvonalú technikája van, és mivel barát,nekem anyagáron dolgozik, ha nincs anyagigénye a dolognak(pl. foghúzás),akkor meg ingyen...)


gerincet is csak végig szokták simítani, kukit(hímvesszőt) és puncit meg egyáltalán nem szoktak nézni(abban az időben, idestova 15 éve, amikor én a közoktatásban voltam, anyu volt az igazgatóhelyettes abban az időben a sulimban, fel is jelentette volna az orvost, ha ilyet tesz velem)

2012. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah hát ez érdekes!:) Egyébéknt lányoknál sose néznek ott, de fiúknál minden évben.:)
2012. nov. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!