Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a cukorbetegséget, rákot és egyéb betegségeket gyógyítani fognak 5-10 éven belül?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mégha nem is 5-10, hanem valamivel lehet több, de én hiszek abban, hogy megtalálják rá a módot. Gondolj bele, régen mennyi sok betegséget hittek gyógyíthatatlannak, és milyen sokan haltak bele. Olyanokba, amiket manapság probléma nélkül és egyszerűen lehet gyógyítani. A világ folyamatosan fejlődik, nem marad ott, ahol mi vagyunk, csak mi nem tudjuk még, mi lesz később, mi nem tudjuk elképzelni, mit lesz a megoldás, mit fognak kitalálni, ahogy pl. 100 évvel ezelőtt sem tudták volna elképzelni azt, ami most van.
2012. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Már gyógyítjuk!
2012. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rákkal az a probléma hogy nem egy vírus, egy enzim vagy egy gén okozza. A rák rengeteg genetikai mutációból eredhet, ezen gének jelentős részét még meg sem találták, ismeretlen a helyük a DNS-ben és a funkciójuk.

Tüneti enyhítés viszont már van ha idejében észrevesszük őket.

2012. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
már most kész mindkettő gyógyítási technikája.De minimum 5 év kísérlet,mire engedélyezik
2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen gyógyítani fogják.
2012. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is csak reménykedni tudok benne, mert sok ilyen dolgot hallok mostanában mint például az őssejt kutatások. Elméletileg minden 'betegséget' meg lehet gyógyítani. Remélem minél hamarabb engedélyezni fogják a használatát.
2012. nov. 24. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, a gyógyszeriparnak nem érdeke. Csak a tüneti kezelés, hogy minél többet kaszáljon. És mint tudjuk, ez sajnos egy ilyen világ.
2012. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Na már vártam az összeesküvés-elméleteket, hogy a recept bent van egy széfben de nem érné meg legyártani. Látszik hogy vannak akiknek gőzük sincs az ilyen betegségek okairól.

A rák, cukorbetegség, Parkinson-kór és hasonlók komplex genetikai betegségek, jórészüknek a genetikai térképét még nem sikerült megfejteni. Gyógyítani úgy lehetne hogy a sejtek DNS-ének megfelelő szakaszát mutáció segítségével visszakódolják a normális helyzetébe, de ezt a jelenlegi genetikai tudomány nem tudja megoldani.

Szóval ezekre a betegségekre maradnak a tüneti kezelések és a megelőzések.

2012. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!