Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? (többi lent)

Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre sűrűbben észreveszem magamon, hogy nem tudok normális, összefüggő mondatokba beszélni. Vagy megakadok, és nem tudom, hogy mit akarok mondani, vagy elmondom, de értelmetlen, és akkor neki kell állnom még egyszer.

Meg csomó olyan dolog van, mire nem emlékszem. olyan lehet, mint az idősebbeknél. pl. tegnap kérdezte anyukám, hogy mesélte-e az xy dolgot, én mondtam, h nem, mire ő mondta, hogy de biztos, hogy elmondta már nekem, de akkor elmondja még egyszer. és elmondta, és tényleg derengett valami, de már nem emlékeztem rá, visszamondani már nem tudtam volna, pedig kb. 2 hete, ha mondta elsőnek. és egyre sűrűbben vannak ilyenek. De általában ezek ilyen hétköznapi dolgok, de egyszerűen kimennek a fejemből.

A másik dolog, hogy ha van egy szám (pl. 10365), és én azt felolvasom, gyakran összekeverem a számokat (pl azt mondom, hogy 10356 vagy 10536)

kb fél éve annak ilyen "problémáim",először csak arra fogtam, h lehet, hogy fáradt vagyok, de még mindig észreveszem ezeket a dolgokat.

Vajon miért vannak?

(húgom diszlexiás meg diszgráfiás, nem lehet, hogy ennek valami köze van hozzá?)


köszönöm előre is a válaszokat :)


21/L



2012. nov. 26. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Javaslom keress fel egy neurológust. Ha eddig nem volt ilyen jellegű problémád akkor nem valószínű, hogy a húgod problémája összefügg a Tiéddel. Millió ezer dolog lehet a hátérben.
2012. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!