Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet valami betegség,...

Ez lehet valami betegség, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Elég 'érzéketlen' vagyok, ha mondjuk sír valaki, én sosem tudtam, hogy mit csináljak, és az ilyen hasonló érzelmes helyzeteknél sosem tudtam, hogy mit csináljak. Eléggé magamba fordulós típus is vagyok, sosem keresem más társaságát, csak ha régi jól ismert ember az illető.

Nem tudok a másik szemébe nézni, hiába megyek az utcán például, vagy a barátnőmmel beszélgetek, egyszerűen nem bírok a szemébe nézni.


2012. nov. 26. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy asperger szindróma
2012. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegségnek nevezném, hanem egyfajta belső gátnak, amit talán nem is tudatosan emeltél magad elé. Pszichológus segíthet kideríteni ennek az okát, és leküzdeni, de csak, ha te is túl akarsz lépni rajta.
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy gát lenne, mindig is ilyen voltam. Meg vagyok elégedve magammal, nem tartom csúnyának stb. magamat, így én nem nagyon hiszem, hogy gát lenne bennem.
2012. nov. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!