Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudok felkelni!...

Stella08 kérdése:

Segítség! Nem tudok felkelni! Nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve fenn áll nálam ez a "rendellenes" viselkedés. Régebben rászoktam hogy hajnali 2 körül megyek aludni, így reggelente nem bírtam felkelni suliba, hétvégenként pedig volt hogy délben sikerült csak felkelnem. Az idő múlásával pedig csak romlott a helyzet, mivel ha 10kor is feküdtem le, másnap újra csak délben vagy délután 2kor sikerült felkelnem. Most már annyira rossz helyzetben vagyok kb 2 éve lassan, hogy ha felkeltenek sem kelek fel délután 2 órától hamarabb. Sem ébresztőre, sem magamtól és más ember által sem kelek fel. Mostanában kicsit örültem, mert főiskolába kerültem, ahol változó az időpont amikor kelnem kell és eddig sikerült is ébresztőórával. Hétfőn, reggel fél 7kor kell kelnem és gond nélkül fel is kelek. Általában éjfél-1 között szoktam lefeküdni. Viszont amiből most már elegem van, az az hogy kedden fél9-kor kell felkelnem és egyszerűen nem megy. Kedden NEM hallom az ébresztőt. Emiatt már megvolt a megengedett 3 hiányzásom, viszont mára meglett a negyedik is, szóval jövőre újra fel kell vennem ezt a tantárgyat. Kikészültem, már évek óta fenn áll nálam ez a probléma, lassan 21 éves vagyok, alvászavarom miatt akaratlanul is kezdem felmondani a szolgálatot a főiskolával szemben is mint anno a gimiben, és másfél év múlva munkát kell keresnem. De hogy??? Mit csináljak hogy véget vessek ennek??? Kétségbe vagyok esve és utálom magamat emiatt. Otthon már megszokták hogy nem is ébresztenek, van hogy félálomba délután 1kor is képes vagyok rájuk mordulni hogy hagyjanak aludni. Undorodom magamtól, nem tudom mit tegyek. Félek :( Betegség lenne?? Segítsetek :(
2012. nov. 27. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot be kellene adnod Kiss Béla tizedesnek, a volt rajparancsnokomnak. Ő egyetlen nap alatt rendbe hozná az egészségedet.
2012. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom neked mennyire lenne marhaság ha a helyemben lennél...
2012. nov. 27. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos. Eddig semmi nem haznált. 21/L
2013. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van... Végül jutottál valamire?
2017. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugy tunik elaludt..
2018. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!