Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég sokszor megy a hasam....

Elég sokszor megy a hasam. Napi 3szor tuti. De mindentől ami létezik. Pl: kávé, fűszeres kaja, üdítő, alkohol de tényleg mindig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ez kb 5éve megy, de nem akarok elmenni dokihoz, mert félek, hogy elküld tükrözésre. Szedtem már antibiotikumot, hasfogó gyógyszereket, erre való olyat is ami rendbe rakja a bélflórát... de semmi nem fogja meg véglegesen. A lopediumot már 5szemessével kell szednem ha megyünk valahova kajálni vagy bulizni hogy ne legyen probléma... :(


23/L



2012. nov. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Most mindentől megy a hasad, vagy csak a felsoroltaktól? A kávétól, cukros-savas üdítőktől fellazulhat a székleted! A fűszeres kajákat meg nem bírja az emésztésed! Ezeket kerülni kell!

Ha tényleg mindentől hasmenés gyötör, akkor viszont ki kell vizsgáltatnod magad egy gasztroenterológussal, mert felszívódási problémád is lehet!

2012. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokminden lehet!Orvos!

Nem feltétlenül a tükrözéssel kezdenek.

Lehet Chron betegség,IBS,liszt vagy tejcukor érzékenység...stb.

2012. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz menj el. A probiotikum nekem 4 hónap után kezdett hatni. Szóval, ha ilyen régóta van ez a problémád, akkor a probiotikum feltétlenül kell!
2012. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni orvoshoz, akkor hogy akarsz rendbe jönni? Szerinted mi itt látatlanban mit tudunk csinálni??? Mindenképpen orvoshoz kell menned!!!
2012. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem rajtam kívül nincs más ilyen hülye. Természetesen ezt csak magamra értettem. Viccet félretéve, én is hasonló tünetekkel küzdök, mintha csak rólam írnál, és én sem igazán vágyok tükrözésre. Én már rászántam magam egy kivizsgálásra. Majd a tapasztalataimat leírom, hátha segít neked. Esetleg ha kiderül mi a te problémád kíváncsi vagyok rá!
2012. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!