Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha én például elkezdem szedni...

Ha én például elkezdem szedni a szteroidot, és ha abbahagyom leereszt a karom?

Figyelt kérdés

A barátom szeretne szteroidozni én nem.

Csak péládnak írtam!



2012. nov. 27. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van, csak addig hat, amíg szeded.

Ja és a heréjét is leeresztheti, de azt végleg, sorvasztja.

2012. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző hülyeséget beszél !Nem lesz a farkadnak semmi baja ha ésszel csinálod.Lehet kokszolni ovatosan ennek alapfeltételei : Megfelelő edzés múlt ( minimum 5-7 év) , rendszeres heti 4 edzés ,testépitő étrend ( kaloria számolva,megfelelő tápanyagok bevitele),multivitamin,fehérje stb).Ha elis kezded szedni jó lenne megfelelő biztos forrásból ( sokszor hamisítják),Steroid szedés közben megnövelt fehérje bevitel és abba hagytad a szedését a legfontosabb hogy az edzés keményen folytatni kell és bevinni rengeteg fehérjét( ebben az esetben is vissza fogsz esni de igy is jelentős tartós izomtömeg is marad böven).Csak akkor kezd el ha legalább 90-95 kilo vagy 60-70 kilosan felesleges sima naturál kajálástól is böven kell fejlödnöd.Szedés közben nincs cigi,alkohol abszolut( heti 1-2 üveg sőr sem) nincs kábitoszer,egéséges életmód,napi 8-9 óra alvás, jó lenne ha nem fizikai munkáznál és legalább 30 év felett vagy.Ha ezeknek a kritériumoknak megfelesz elgondolkodhatsz rajta időszakosan de nem állandoan.Kúra alatt és útán is májvédők használata.Ha ezeknek a kritériumoknak nem felelsz meg csak tönkre teszed magad komolyan nem egy ilyet láttam hogy fiatal srác elkezdni kaja , pihenés , edzés nem megfelelő elején fejlödött az a végén még rosszabra őssze esett mint előtte de ha ezeket betartod böven fog maradni és nem teszed tönkre magad.Siettem elnézést a helyesirási hibákért megy a buszom.....
2012. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cutler válasza:
Semmiképpen se kezdj el koxolni, mert a kérdésed alapján abszolút felkészületlen vagy rá! "leereszt a karom" XD
2012. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!