Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy-hogy kifehéredett a karom?

Hogy-hogy kifehéredett a karom?

Figyelt kérdés

Alapvetően hófehér bőröm van. Azonban nyáron az ege karom lebarnult. Ujjas pólót hordtam, tehát felül ahol nem érte a nap, fehér maradt. Még igy össze is tudtam hasonlítani a színeket. Most viszont teljesen egy színű fehér az egész karom. Hogy lehet ez? Ami lebarnul az nem barna marad?

Nem mintha gond lenne, mert szeretem ha fehér vagyok.



2012. nov. 7. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog, hiszen amint nem éri napfény a bőrt, fokozatosan visszafehéredik, nekem is elhanyványult a barnaság, bár még látszik a különbség, de általában tél végére kifehéredek.
2012. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bőrödön a hàmsejtek felül folyamatosan kopnak, alatta pedig újak kèpződnek. Pàr hónap alatt visszafehéredsz alapszínre nyàr utàn emiatt, mert a barnult bőr lekopik rólad.
2012. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tehát akkor ami utólag lett barna, az nem marad barna?

Azért gondolom aki szolizik, az nem lesz többe feher.

2012. nov. 7. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyári barnaság nem marad meg a következő nyárig.
2012. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye a szolizàst azért kell rendszeresen csinàlni, hogy lebarnuljanak az új hàmsejtek is. Ha csak egyszer mész, utàna ugyanúgy visszafehéredsz.
2012. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!