Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Tibeti gomba (Kaukázusi...

A Tibeti gomba (Kaukázusi kefir) jó esetleg a nyomorban élő candida ellen?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomorban élő candida? Az milyen, hajléktalan lett a candida? Ha gyomorban élő candida akart lenni, az nem él meg a gyomorban, a savat nem bírják a gombák. Ha valakinek gomba meg tud telepedni a gyomrában, az arra utal, hogy kevés a sava.
2012. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést! Helyesbítek „gyomorban”.


Nos,voltam tesztet csinál, de már feleslegesen, mivel a nyelvem is eléggé fehér volt, így az orvos már egyből mondta, hogy erre számíthatok. Tesztet is meg csináltam, és így is lett. Egyébként sok a savam még így is hogy savlekötő gyógyszert szedek rá, mert már volt fekélyem és a sok savam ellenére a gomba még is jelen van, a szervezetemben. Elég régóta kb. 4 éve szettem már rá gyógyszert akkor el is múlt, de a májamat nagyon megviselte, pedig előtte vért vettek, hogy megnézzék bírja e a májam. De kb. két hónapra a gyógyszer szedésének befejezése után, újra kijött és azóta ugyan olyan minden.

2012. nov. 28. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál, aki egy fehér nyelv alapján rámondta, hogy candida...annyira erős gombaölő szer, hogy kinyírja a májad? Nem létezik!

Infektológust keress vagy belgyógyászt, a jelenlegi orvosodat meg felejtsd el.

2012. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A háziorvosom
2012. nov. 29. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakorvost keress, csak vaktában lövöldözik. Egyéb tünet a fehér nyelven kívül?
2012. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!