Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az anyajegy az arcomon úgy...

Ha az anyajegy az arcomon úgy viselkedik néha mint egy pattanás akkor leveszik?

Figyelt kérdés
Van pár anyajegy az arcomon amiből kettő néha olyan lesz mint a pattanás. Egyébként mindegyik világos színű és elég kicsi. Kell fizetni ha leveszik? Igazából szeretném ha nem lennének ott esztétikai okok miatt. Mivel arcon vannak, félek hogy marad-e utánuk heg...
2009. aug. 18. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy úgy vielkedik, mint egy pattanás? Nekem is volt anyajegy az arcomon, nekem egy picit bepirosodott körülötte, néha lehetett érezni, hogy kiemelkedik, néha pedig nem. A bőrgyógyász adott beutalót a plasztikai sebészetre, nekem ott vették le sima szakrendelésen. Nem kell fizetni érte! Ha mindjárt beszélsz a dokival és jelzed, hogy szeretnél majd valami krémet hegesedés ellen, fognak írni - legalábbis én kaptam - Látszik a vágás, de nem vészes, csak közelről lehet észrevenni! Az, hogy hogyan fog gyógyulni bőrfüggő!

Amúgy pedig az egészséged fonotosabb, az anyajgy veszélyes dolog! Keress fel egy bőrgyógyászt, ő majd eldönti, hogy a te anyajegyeddel mit kell kezdeni, de ha probléma van vele, akkor ne halogasd sokáig! Minden jó!

2009. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vettek le anyajegyet, mert alatta mindig begyulladt, olyan volt mint a pattanás. Ne halogasd, mert nekem már elég nagy lyuk volt alatta, a helye sajnos meglátszik, de nem nagyon. A másik ami alatt nem volt pattanás, az nem látszik csak egy picit. Bőrgyógyász!:))
2009. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!