Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül? Hol csinálnak...

Mennyibe kerül? Hol csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy NYELŐCSŐ RÖNTGENVIZSGÁLAT?? Hol végeznek ilyen vizsgálatot??


Fenn áll a lehetősége annak a szörnyűségnek hogy a közeljövőben meg fognak tükrözni, de nem szívesen egyeznék bele ebbe a vizsgálati módszerbe!!


Ez (NYELŐCSŐ RÖNTGENVIZSGÁLAT) az egyetlen emberséges módszer véleményem szerint!


Remélem tudtok nekem az árával kapcsolatban segíteni illetve hogy hol végeznek ilyen vizsgálatot!?



#vizsgálat #kórház #NYELŐCSŐ RÖNTGENVIZSGÁLAT
2012. nov. 28. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem kétszer tükröztek egy éven belül és elég sz*r, de utána fél órával már el is felejtheted. Szerintem a nyelőcső röntgen nem mutatja ki a nyelőcső nyálkahártya irritáltságát. Inkább essél túl rajta. Például orrsövényműtétnél a tamponkivétel sokkal rosszabb
2012. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg minden röntgenben végeznek kontrasztanyagos vizsgálatot, de ez csak a szűkületeket illetve tágulatot mutatja ki. Ott ki van írva a tarifa.

Ha arra van gyanú, hogy reflux van azt nem mutatja ki, azt látni kell.Itt a nyálkahártyán van elváltozás, attól még az rtg teljesen negatív eredményt mutat és csak fölösleges sugár terhelést kap a szervezet, valamint szövetmintát sem lehet venni.

Én inkább altatásban csináltatnám meg, ezen gondolkodnék..

2012. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. nov. 28. 21:42
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentezőhöz szól a kérdésem: Amikr tükröztek előtte lidokaint adtak? ha igen , hányszor fújtak belőle ?

vagy hogy kérted?


hogy lenne jobb én iszonyatosan félek tőle :(

2012. nov. 28. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol adnak Lidocaint, mivel az csökkenti a nyelési reflexet, így megkönnyíti a vizsgálatot.
2012. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!