Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretném "vámpírosítani" a...

Szeretném "vámpírosítani" a szemfogaimat pontosan kihegyeztetni vagy hegyes koronát rakatni rá. Abban kérném segítségeteket hogy Magyarországon hol csinálnak ilyet és hogy mennyiért? Vicces egyének kérem kíméljenek csak normális választ kérek.

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát gondolom fogorvos, de arra nem gondoltál, ha lecsiszolja két oldalról, hogy olyan hegyes legyen azzal a fogzománc sérül és könnyebben fog kilyukadni?
2012. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem alapból ilyen :) De szerintem fogorvos nem csinál. Olyan helyet keress ahol tetoválást és piercinget csinálnak, ott nagy eséllyel alakítják a fogakat is.
2012. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én inkább a teljes lecsiszolást akarnám aztán rá a koronát az talán kicsit light-osabb mint a 2 oldalról mert akkor szerintem már az a fog nem tud jobban sérülni ha vigyázok rá (javítsatok ki ha rosszul gondolom).

Csak nem tudtam hogy esetleg hol lenne érdemes ezt megcsináltatni fogorvoson én is gondolkoztam de megpróbálom majd egy piercinges tetkós szalonba is akkor hátha ott tudnak valamit csinálni.

2012. nov. 6. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél ilyet?
2012. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Saját elhatározás mindig is marha nagy rajongója voltam a vámpíroknak meg mivel bejutottam basszusgitárosként egy mondhatni "Vámpír rock" zenekarba azért ott nagyot dob ha olyanra megvan csinálva a fogam.
2012. nov. 6. 19:40
 6/12 anonim válasza:
Nekem ferde a két szemfogam, anyáék nem visznel el fogszabályzásra. Szívesen cserélnék veled!
2012. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért nem visznek?
2012. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azért a fogszabályozó orvos véleményét érdemes kikérni, ugyis szakember fogja a csiszolást végezni.Mindenesetre érdemes ráhallgatni vámpiimádat ide vagy oda, mert azért nem a rágásod-harapásod károsodjon, mert az pl. krónikus gyomor-és fejfájást is okozhat távlatokban.talán ennyiit nem ér mehg, csak a felilleszthető korona, amit fellépésekkor használj
2012. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nőlj fel! -.-
2012. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 baliskin válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de arra gondoltál már, hogy vajon munkát, hogy fogsz találni ilyen idiótasággal??
2012. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!