Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne eltüntetni a...

Hogyan lehetne eltüntetni a vagdosás utáni hegeket tesiórán? 16/L

Figyelt kérdés
Az alkaromon van pár és a vállamon, meg a hasamon. Holnap lesz tesi és mit csináljak hogy addigra elmúljanak? Nem akarom hogy bárki is megtudja...

2012. nov. 29. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ó hát az nem olyan egyszerű:) gondolkoztál volna előbb.
2012. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem kedves első hogy neked soha nem kell megtapasztalnod hogy milyen nehéz "gondolkodni" olyankor...
2012. nov. 29. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Tapasztaltam, sőt...

Nehéz életem volt. Ezért is írtam, hogy nem olyan könnyű az:)

2012. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de akkor tudnál valami tanácsot adni?
2012. nov. 29. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
neogranormon
2012. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra sehogyan sem fognak eltűnni.
2012. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Nincs tanács. A sebhelyek megmaradnak. És ugyan mi okod volt rá, hogy vagdosd magad?


- Az hogy nem kell dolgoznod, mert iskolába jársz?

- Az hogy mindent előteremtenek a szüleid?

- Az hogy egészséges vagy?

- Az hogy nincs semmi komoly gondod?

- Az hogy a tanulás az egyetlen gondod?

2012. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Először kellett volna gondolkodnod akkor is! Akármit is mondasz! Persze lehetnek próblémái az embernek 16évesen is, de nem hiszem hogy a vagdosás lenne a megoldás. Akkor az emberek nagy része szét vagdosva járkálhatna! Nem sajnáltatni kell magad hanem fel állni! és normálisan alakítani az életet! persze tudom, hogy vannak az életben nagyon fájdalmas dolgok de nem szabad akkor sem!!! Lehet kissé nyers ahogy írtam, de gondolkodj el! nem szántam bántásnak. Hogy a kérdésre is válaszoljak. talán egy vékony hosszú ujjú pulcsi (fehér) Nem hiszem, hogy ez gond lenne a tanárnak! Legközelebb pedig gondolkodj! Minden jót neked!
2012. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Most nem azért hogy idegesítselek, de miért csináltad ezt?

Gondolj csak bele, ennek mi értelme volt?

Na most a kérdésedre válaszolva ezeket te holnapra nem fogod tudni eltüntetni, ha nem olyan mélyek a sebek akkor pár nap múlva ha mázlid van nyomuk sem lesz, de ha valamelyik mélyebbre sikerült az örökké megmaradhat, igaz nem olyan látványosan, de látszódni fog az.


Nem nagyon értem hogy ennek mi értelmét láttad, elhiszem ha vannak problémáid, de 16 évesen szerintem nem olyan hogy ezért vagdosd magad, én is voltam 16 éves, tudom milyen az az időszak főleg ha szerelemről van szó, vagy családi problémák, esetleg a suliban vannak gondok, nekem is voltak bajaim, mégsem vagdostam magam, és nem is gondoltam erre sem.

Nem vagyok pszichológus de neked lelki problémáid vannak, amiket nem tudsz senkinek sem elmondani, és magadba fojtottad, és most tört ki belőled, tudom hogy ilyenkor nem lehet gondolkodni, a barátnőmmel is ez volt, csak ő máshogy akarta megoldani azt a bizonyos problémát, és bizony kórház lett belőle és 3 hétre befogták a pszichiátriára is. Pedig rám számíthatott volna, mert tudtam hogy milyen bajai vannak a családjában, igaz ő idősebb volt akkor 19 éves volt simán idejöhetett volna hozzám és megbeszélhettük volna. Ha belegondolsz ezzel ha bajod lett volna nagy fájdalmakat okoztál volna a családodnak, a szeretteidnek, én barátnőmért is nagyon aggódtam amikor hívtak hogy kórházba került. Kell ez neked? Ha gondod van keress egy nagyon jó megbízható barátot, öntsd ki a bajodat neki neked, is könnyebb lesz, ha tud az illető talán segít is, és akkor nem kell vagdosnod magadat, és akkor nem lenne ez a probléma sem.

2012. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
84%
Most miért kell itt izélni?? Örülj neki h veled még nem volt ilyen b+.... a sok értetlen gyökér.. Mert szted attól h 16 éves nem történhet semmi?? Nem az ő életét éled..Ne kezdjétek el cinkelni mindenféle szarsággal... Válaszolva a kérdésedre, én is csináltam és a heg megmarad. Ez van de aki szeret téged az elfogadja.. Engem is elfogadnak a barátnőim pedig tudják miket csináltam. Keress normális embereket akiknek őszintén elmondhatod, és aki basztat ezért ne törődj vele.. Volt egy idő amikor én is szégyeltem, de már pont leszarom.. Amúgy én elmennék pszichológushoz a helyedben. Jobbulást!
2012. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!