Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha elmegy a hallásom 1-2...

Néha elmegy a hallásom 1-2 másodpercre. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha váratlanul rosszabbul hallok, olyan érzés, mintha zúgna a fülem és emiatt nem hallanék, vagy mintha bedugulna és utána 'kipukkadna'. Csak pár másodpercig tart, de elég zavaró és fura. Olyan is volt már, hogy egyszer egy kemény tesiórán (már kerek egy órája mozogtunk folyamatosan) kicsit megszédültem és először nem hallottam, aztán rosszul hallottam ilyen 15-20 másodpercig, elég durva volt... Nem tudom, mi lehet ez. :S Nem olyan nagyon gyakori egyébként, csak alkalmanként jön elő.

Köszi előre is!

18/L



2012. nov. 29. 17:00
 1/4 tetris ***** válasza:

Arra lennék kíváncsi, hogy minek kellene még történnie ahhoz, hogy kivizsgáltasd magad. Mégis mire vársz? Hátha rosszabb lesz? Mert az, hogy nem egy normál állapot az, amit leírtál, az - gondolom - számodra is nyilvánvaló. Valami gond van a füleddel, aminek kezelése szakorvosi feladat.

Holnap suli után menj el a fül-orr-gége rendelésre, és feltétlenül nézesd meg magad. Még akkor is, ha fájdalomérzet nincs, és csak ritkán jelentkezik.

Jobbulást kívánok!

2012. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy arra is gondoltam, hogy nem lehet, hogy valami idegrendszeri/agyi dolog áll a hátterében? Vagy előbb mindenképpen a fül-orr-gégészetre menjek?
2012. nov. 29. 17:14
 3/4 tetris ***** válasza:
Igen, a fülészet az első állomás. Amennyire tudom, még beutaló se kell.
2012. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :) Holnap sajnos kizárt, hogy el tudok menni, de jövő héten elmegyek.
2012. nov. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!