Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 8 szem gyogyszer fel ora...

8 szem gyogyszer fel ora alatt? Lehet bajom?

Figyelt kérdés

ment/megy a hasam

bevettem 5 szén tablettat,meg 3 dipankrint

ugye nem sok?

még mindig megy a hasam

16l


2012. nov. 29. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Fél óra alatt nem fog elmúlni a hasmenésed, hiába veszel be ennyi gyógyszert. Annyi bajod lesz tőle, hogy holnap vehetsz be hashajtót, mert annyira megfogja a székleted.
2012. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Széntabit még később is vehetsz be 3-4 dbjával, mert az csak orvosi szén, semmilyen kárt nem tesz. Viszont a dipankrinnal állj le, enyni elég volt belőle. Ráadásul az emészétésjavító inkább, aminek az lenne a célja, hogy könnyebb legyen az anyagcsere, vagyis nem pont így de hasonló. Tény, hogy fél óra alatt nemfogja megfogni a hasad, inkább hagyd hogy "kimenjen", lehet hogy bekaptél valami bacit vagy vlami étel nem tetszett neki. Esetleg ha holnap mész suliba akkor bevehetsz 3-4 széntabit ha szükségesnek érzed, de ha már nem fog menni akkro ne vedd be..
2012. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
53%
Azonnal enned kell egy kis palacsintát.
2012. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kosz,pont palacsintara vágyok......

amugy most nem megy, de nagyon fáj a hasam

szerintem kaja miatt volt, a kekszet amit ettem,kiderult,hogy 2 éve lejárt.:/

2012. nov. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!