Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberi test növekedését,...

Gabes08 kérdése:

Az emberi test növekedését, hízását, fogyását stb. hogyan követi a fej mérete? Mindig marad az arány? Mert ugye egy 2m magas ember feje nem lehet akkora mint egy 140 centis kislányé. Formálható e a fej mérete legalább fele annyira mint a testtömeg?

Figyelt kérdés
Egy vékony ember ha elkezd hízni vagy izmosodni a feje is növekedni fog? Vagy csak ahogy idősödik az ember úgy lesz évről évre méretesebb a koponya?

2012. nov. 30. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Növekedes: magzatkor, kisgyerekkorban aranyaban nagyobb a fej a testhez kepest, fokozatosan csökken.


Hizas, izmosodas felnötteknel: az arc is hizhat, zsirosodhat, de a csontkepzödes kb pubertaskor-felnöttkor hataran megall. Tehat a testzsiron, izmon kivül mas nem valtozik.

Azt nem tudom, hogy masszirozassal esetleg formazhato-e e fej, vagy esetleg allkapocs-tornaval :D, ez inkabb magatol formazodik szerintem. :

2012. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, elsö mondat felreerthetö igy:

*fokozatosan csökken az arany. (Nem a fej merete, bar egyes emberek agyi kapacitasa alapjan most elgondolkodtam :DDD)

2012. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnövekedett tesztoszteron szélesíthet az állkapcson.
2014. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!