Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb két hete eszetlenül fájnak...

Kb két hete eszetlenül fájnak a térdeim. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy orvoshoz menni nincs lehetőségem, mivel nincs TB-m, ha lenne, nem itt kérdeznék.

Időnként fáj csak, nem folyamatosan, de lépcsőn fel-le haladásnál a legrosszabb. Változó típusú és intenzitású, de leginkább belülről szúró és feszítő fájdalom van mindkét térdemben. Van valami "házikence" ötlet erre?


2012. nov. 30. 19:05
 1/1 anonim válasza:

"Házikencét" nem ismerek, de a szőlőmagliszt elég hatékony pl. az én állandósult derékfájásomra (amire a Milgamma is szuper, csak az "mű"). A Biopontnak van egy Bio szőlőmagliszt nevű terméke, amit a kolléganőmmel használunk és mondhatom, hogy már második nap érezteti a hatását. Ez nem drága, magyar termék és még a szőlőhéj is benne van, szóval szuper. Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom.


Most csak ezt találtam róla hirtelen: A szőlőmagban található polifenolos alkotórészek elősegíthetik a sejtek védelmét a szabadgyökök okozta károsító hatásokkal szemben. A szőlőmag mikroőrleményben levő polifenolok antioxidáns hatásuknak köszönhetően hozzájárulnak a szervezetünkben zajló káros oxidatív folyamatok gátlásához.


A szőlőmag mikroőrleményben koncentráltabban található meg minden antioxidáns vegyület, ami a szőlőben, vörös borban is jelen van. Közel 2000 féle antioxidánst, polifenolt tartalmaz. Legismertebb összetevői: rutin, kaempferol, kvercetin, rezveratrol, katechin, epicatechin, antocianidok, P1, P2, B1, B2, B3 stb. A mikroőrlési eljárásnak köszönhetően egy szőlőmag felülete kiterítve kb. fél m² lenne. A nagy felület teszi lehetővé, hogy a benne levő polifenolok közel 100 %-ban felszívódnak szervezetünkben.

2013. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!