Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakánként felkelek hogy...

Éjszakánként felkelek hogy hihetetlenül fáj a térdem, mintha valaki kalapáccsal ütné. Minap az utcán is összecsuklottak a térdeim. Voltam orvosnál, de csak annyit tudott mondani, hogy ilyenek a csontjaim:S Mit csináljak? Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz, aki nem rendezi le ennyivel, hogy ilyenek a csontjaid.
2012. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is hasonló történt 2-3 hónapja. AZ orvos nem tudta megmondani, hogy pontosan mi a probléma, felírt egy gyógyszert ami elvileg enyhíti a fájdalmam. De nem segített...Aztán a faluban egy néni krumplis borogatást ajánlott, és SOKKAL jobb azóta.probáld ki.
2012. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló problémám néhány éve! Az orvosom nekem akkor azt mondta, hogy ússzak vagy biciklizzek!

A nyáron körbe tekertem a Balatont azóta sokkal jobb!

illetve nekem a béres csepp is sokat segített!

2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Verj rá kalapáccsal, hogy megtudd tényleg olyan fájdalom-e. Ha nem, akkor elmehetsz az orvoshoz és megmondhatnod neki, hogy mégse. Hátha akkor már tud rajtad segíteni
2012. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet csontritkulásod van! Én azt ajánlanám neked hogy ne igyál annyi kólát, mert az a bűnös!
2012. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy barátnőmnek is hasonló fájdalmai voltak, több orvosnál is járt, mire megállapították, hogy a fájós térde rendellenesen fejlődött, emiatt fájt. Műteni kellett.
2012. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
próbáltál már porcerősítő tablettát szedni? az egyik ismerősömnek rendbe hozta a térdeit, pedig már annyira fájt neki hogy lábra se tudott állni!
2012. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szex! az mindenre jó!
2012. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Krumplis borogatás az min alapszik? Mi van a krumpliba ami olyan hasznos lenne?
2012. okt. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!