Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgőssen fülészetre kéne...

Sürgőssen fülészetre kéne mennem, de nincs TB-m. Ellátnak igyis?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nincsen TB-m,viszont S.O.S. fülészetre kéne mennem.. ellátnak és ott kell fizetnem ( vagy esetleg utolag) vagy egyáltalán nem is fognak fogadni??
2012. nov. 30. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sürgős, megkapod az ellátást és kiszámlázzák utólag.
2012. dec. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfogadnak és ellátnak ingyen, de jelenteniük kell a NAV felé, hogy nem vagy biztosított, ők pedig visszamenőleg is behajtják rajtad a havi ki nem fizetett járulékot.
2012. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát számomra sürgős.. 2 napja bevan dugulva a fülem,és mivel próbáltam valahogy "kidugitani" már fáj is.. hétfőre ha nem lesz jobb,elmegyek,aztán lesz ami lesz.
2012. dec. 1. 12:58
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 1. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
találtam a neten egy oldalt,ahol le lehet kérni hogy érvényes e a TB kártya. Azt dobta ki hogy érvényes. Alkalmi munkám van jelenleg,ahol az adott 1-2 napra jelentenek be,utána néztem és ha minden igaz akkor az 3-4 napig érvényes utána a TB.
2012. dec. 1. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy napra be voltál jelentve, akkor kb. 30 napig érvényes utána!
2012. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utolsó kommentelő. (:
2012. dec. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!