Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Részegen kontroll elvesztése?...

Részegen kontroll elvesztése? Miért van az hogy egyesek részegen minden kontrollt elvesztenek?

Figyelt kérdés
Én például részegen nagyon részegen is tudom hogy mit lehet és mit nem. Például lányokhoz odamegyek de nem vagyok erőszakos nem rombolok stb. Miért vannak olyan emberek akik részegen agresszív állatok józanul utánna meg azt mondják: sory részeg voltam.
2012. dec. 1. 23:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
a legundorítóbb mikor lányok részegen nem tudják mit csinálnak és szomorúságot okoznak a barátjuknak
2012. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább erre azt mondanám hogy nem ismerik jól magukat, akik ezt mondják. Vagy csak szimpla kifogás, hogy gátlástalanul viselkedhessen. Embere válogatja.
2012. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
velem is ez történt nemrég sajnos. kis híján megcsaltam a barátnőm. ha úgy vesszük meg is tettem...és azóta is rettenetesen bánom
2012. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te részegen más vagy de a világ nem. Ezt miért nem tudják elfogadni...?
2012. dec. 2. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

részegen sokkal őszintébb, sokkal jobban előjön az "igazi" személyisége. kicsit olyasmi, mint amikor valaki nagyon dühös, magán kívül van.

szóval szerintem aki részegen agresszív, az józanul is tud agresszívan viselkedni. ezt embere válogatja.

2012. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem egyébként vannak hasonló ismerőseim.

Ők nem is igazán részegek, csak bemagyarázzák maguknak és aztán szándékosan mindenféle hülyeséget csinálnak.. persze másnap aztán megjátsszák a nagy meglepettet ha felsorolom miket műveltek.

Ezek az ismerőseim elég alacsony intelligenciával rendelkeznek, és szerintem ez az egész csak a placebo hatás miatt van.

2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
az alkohol egy idegméreg, mindenkire másképp hatnak más mennyiségek :) vannak közös dolgok de senkinél sem hozza ki ugyanazt a hatást ugyanaz, van aki jól bírja van aki nem, van aki semmire sem emlékszik valaki igen, ez az alkohol hatása nem az ember hibája (jó az ember hibája mert ő iszik túl sokat de ennyi erővel bármeddig vissza lehetne vezetni)
2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki részegen "kontrollt veszt" abban alapesetben is ugyanúgy benne van a hajlam az adott viselkedésre, csak a pia oldja a gátlásokat. Aki részegen agresszív barom lesz, az valójában az is, aki meg pl. egy orrba-szájba mindenkivel összefekvő ribanc, szintén. Ezért mondják, hogy a bocs, részeg voltam a legszarabb kifogás egy adott viselkedésre.
2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te csak azt érzed, hogy normálisan viselkedsz.

Nézd meg a videót!

[link]

2012. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben a videóban nem értem, mi a gáz. Arra számítottam, hogy keresztbe álló szemű, topless ribancok nyomulnak majd benne meg saját hányásukban fetrengő 16 éves fiúcskák. Ehhez képest huszonéves, enyhén ittas emberek vannak benne. Még kifejezetten ittasnak se mondnám őket, hanem inkább spiccesnek...
2012. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!