Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menstruációm 5 napja késik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm 5 napja késik, ma csináltam tesztet ami csak 1, a kontroll csíkot jelezte. Mennyire biztos ez az eredmény? Érdemes megismételni később?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy mennyire biztos azt nem tudom, de csinálhatsz még egyet úgy egy hét múlva is, az már biztosabb lesz.

Szokott késni? Ha igen, mennyit? Mikor szexeltél utoljára?

Gondold át ezeket, mert lehet, hogy teszt nélkül is rájössz a válaszra.

2012. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elviekben elég biztos, HA a vélt teherbeesés a ciklusod közepén, a "szabályos" peteéréskor történhetett. De mivel gyakorlatilag bármely napon teherbe lehet esni, ezért anélkül, hogy tudnánk, mikor szexeltél és hogyan vagy hogyan nem védekeztél, nem lehet megmondani, hiszen a teszt 12-14 nappal a kérdéses aktus után ad érvényes eredményt. Tehát ez a teszt annyit mutat, hogy két héttel ezelőttig NEM termékenyültél meg. Hogy azóta mi történt, azt csak te tudhatod.
2012. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen ismételd meg.

Viszont egy kicsit meg akarlak nyugtatni: nem stresszeltél mostanában? mert nekem 2 hetet késett múltkor, csak a stressztől (soha nem késett az előtt), hát gondolhatod én is mennyire be voltam parázva, és szerintem ettől meg csak még többet késett...

2012. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ma csináltam egy 2. tesztet, szintén negatívot mutatott. Legutóbb múlthét hétvégén voltunk együtt a párommal, de minden alkalommal védekezni szoktunk. Viszont holnap megyek UH-ra hogy kiderítsék nem-e ciszta. De szerintetek a terhesség kivan zárva?
2012. ápr. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!