Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lanyom 2 éves a lábára ejtette...

Lanyom 2 éves a lábára ejtette a játékos dobozt, műanyag. Nagylabujja belilult, körömnél. Nehezen áll rá. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg alszik. De délután sokat sírt.

2012. dec. 2. 22:24
 1/5 anonim válasza:

A családban már előfordult hasonló eset. Elvittük a gyereket orvoshoz, mert fájlalta az ujját és nem tudta mozgatni... Röntgen volt, nem tört el... A körme viszont leesett idővel.


Lehet megnézetném azért orvossal és persze figyelném, hogy fájlalja e továbbra is.

2012. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Én is erre gondolok. Sajna nem vagyok panikolos. Akkor nem kérdeztem volna. Elviszem holnap, ha nagyon fajlalja. De nem volt nehéz a doboz, meg ő ejtette rá. Mégcsak magáról sem esett. Majd irok, mi lett a sorsa. Köszi.
2012. dec. 2. 22:53
 3/5 anonim válasza:
Várom, hogy mi lett vele. Sajnos előfordul az ilyen, reménykedem, hogy nincs komolyabb baja.
2012. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis nem vittem el dokihoz, egyelőre nem esett le, fájdalmat nem okoz neki, elmúlt a pirossága is. Szóval már gyógyulgat!
2012. dec. 10. 11:17
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm, hogy megírtad és nagyon örülök neki! (:
2012. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!