Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírusos futószemölcs ellen mi...

Vírusos futószemölcs ellen mi vált be nektek? 4 éves kisfiam hasán jelent meg néhány, három hete ecseteljük, de egyelőre rosszabb a helyzet. Minden tapasztalat, vélemény érdekel.

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 03:24
 1/8 anonim válasza:
0%
Hát nálam az segített, hogy fürdés után a vasaló hegyével megégettük. 1 hét alatt elmúlt. Remélem nektek is jó lesz.
2013. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ez csak egy gyenge vicc...
2013. jan. 8. 07:58
 3/8 anonim válasza:
Nem viccelek. Akinek eddig elmondtam, mindenkinek bevált. Csak annyira kell a vasalót rányomni, hogy csak egy kicsit fájjon.. próbáljátok ki.
2013. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

El sem tudom képzelni, ahogy egy pici gyerek felé közelítek egy vasalóval... És ha megugrik és összeégetem? Szerintem ez nagyon veszélyes, főleg egy gyereknél. Nem hiszem, hogy meg merném próbálni. Arról nem is beszélve, hogy mennyire halálra lenne rémülve. Teli van a pocakja ezekkel a vacakokkal, lehetetlenség lenne végig égetni az összeset.


Azért kösz.

2013. jan. 9. 06:33
 5/8 anonim válasza:
Ez csak egy tanács van aki megfogadja, van aki nem.
2013. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi ecseteljük, kezd elmúlni.
2013. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk magától elmúlt. Viszonylag sok volt (15-20) és sokáig is tartott míg eltűntek. Kb fél éves korától 2,5 éves koráig tartott. Folyamatosan változott a mennyiség és az előfordulási helye is.

Németországban élünk és itt azt mondják hogy nem kell piszkálni, a legtöbb esetben elmúlik magától. Ha pedig nem, akkor lehet kezdeni gondolkodni, hogy hogyan kezeld.

2013. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lesli70 válasza:
Az a baj ezzel a vasalós módszerrel,hogy van hat hónapos csecsemő is,de másoknál is, akinek a nemi szervén van a szemölcs! Sajnos ilyen eseteknél veszélyes lenne a vasaló használata.
2013. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!