Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem lesz fájdalmas?...

Ugye nem lesz fájdalmas? Gyors válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
mA lesz egy kisebb műtétem,üvegszilánkba léptem,és felvágják a lábam,h kiszedhesség.érzéstelenítőt kapok,de lidocain vagy helyi érzéstelenítés a valszínűbb?ugye érzéstelenítés előtt nem fogják megnyomkodni?ha hozzáérek is sírni tudnék,ha elkezdik nyomkodni garantáltan fogok.
2009. aug. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer befelé nőtt vírusos szemölcsöt vágtak ki a talpamból, és nem éreztem semmit. Egy érzéstelenítő injekciót kaptam előtte, azt még éreztem, de az meg olyan volt, mint bármi más szuri, amit belédnyomnak.
2009. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De lehet h. megnyomkodják az ismerősöm is hasonló helyzetben volt és neki még az érzéstelenítés után is fájt:S
2009. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek nyomkodnának meg egy üvegsziláénkot,ne vicceljetek már.Érzéstelenitik,ne félj.
2009. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem többször vágták fel a a lábujjamat,mert akárhogy vágtuk a körmöt mindig begyulladt:(

Az injekció fájt,mondjuk a lábujjamba kaptam,aztán vártak pár percet.A doki ismerős és mondta h olyan lesz mintha csak simán levágnám a körmömet.Tényleg nem fájt,sőt nem is éreztem semmit,pedig a csonthártyáig fel lett vágva a nagylábujjam és kitisztította kivágta a körmöt majd összevarrta... és nem fájt:)

Ne aggódj,nem fog fájni!

14/L

2009. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dokitól függ és az érzéstelenítő adagjától...


Nekem volt mandulaműtétem,hiba adott 5 injekciót,rögtön szete szét a szájpadlásom...egy 10 évesnek ez egy kicsit sokk

Vágtak fel sipolyt a fenekemben,mert túl gyorsan nőtt össze az előző műtéti heg,,,tűzkéssel...egy szurit adott rögtön végott a falat kapartam...



Mond meg,hogy várjon kicsit ne rögtön vágjon mert lerúgod az azstalról.Nemtudom miért vágnak amúgy rögtön legalábbis nálunk,hiszen nem hat azonnal az érzéstelenítő:D

2009. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a hátamból szedtek ki üvedarabokat, majd összevarrtak, mindezt érzéstelenítés nélkül. Nehezen, de túléltem. A varrás végén kérdezte meg a doktornő, hogy kaptam-e érzéstelenítőt. Mondom nem. És kibírta??? Mondom ki... Szóval ne aggódj, a lidocain és a helyi érzéstelenítés ugyanaz, kapsz egy injekciót és nem fogsz érezni semmit! Ne félj, minden rendben lesz!

Jobbulást!

2009. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válazsokat:D már picit nyugodtabb vagyok:)

majd húzom az időt:D cska ettől a nyomkodástól félek nagyon.kiugrik a szemem ha hozzáérek..:D de gondolkodjunk logikusan.minek nyomkodnák meg?akkor csak még mélyebbre csúszna a szilánk,nemde?:O

2009. aug. 19. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne félj már! Nyugi! :) Gondolj bele, hogy sokkal jobb lesz utána! :) Kitartás! (utolsó)
2009. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
doki függő.én egyszer rozsdás szögbe léptem és kijött a a másik oldalt doki szedte ki de ez nem fájt. de a tetanusz oltás a pics.ámba már annál inkább !!
2009. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogják megnyomkodi,megváltás lesz ha végre kiszedik,sokkal jobb lesz gondolj arra!!!!!!!!!!
2009. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!