Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint 2 hete volt laparosz...

Több mint 2 hete volt laparoszkóp műtétem. Az epehólyagomat távolították el. A sporthoz mikor lehetne visszatérni?

Figyelt kérdés
Erőltető, fizikai edzés lenne (Súlyemelés és küzdősport). Az orvos nem mondta én elfelejtettem kérdezni. De úgy érzem jövőhéten már óvatosan kezdhetem csak kis intenzitással.

2012. dec. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút a műtétet végző orvos felelőssége! Próbáld felhívni.
2012. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam ezzel zavarni.De akkor felhívom.Köszönöm a válaszod
2012. dec. 4. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél a gyógyászati segédeszközök boltjában a méretednek megfeleő haskötőt. Én azt használtam az epeműtét után fél évig (igaz, nekem fel kellett vágni a hasamat - de nem is emeltem súlyt). Tehát a megfelelő méretű haskötő segít, nehogy kiszakadjon a seb, vagy hogy sérv legyen belőle. A laparoszkópos seb gyorsan gyógyul (én a hasamon már nem is látom a nyomait, mert nekem is azzal kezdték a műtétet, majd hasfelmestszéssel fejezték be).
2013. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haskötő
2018. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!