Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Isiász betegségre gyógymód?...

Isiász betegségre gyógymód? Anyukám 7 hete fekszik kapott már infúziós kezelést volt MR-en nincs sérve de még mindig nem tud menni. Hasonló probkéma?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 06:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában 6 hét után csökkenni szokott a fájdalom, végeznek vele nyújtó gyakorlatokat, súlyfürdőt? Mit mond az orvos?

Nekem évek óta van gerincsérvem, és szinte mindig fáj valahol még fekve is, de nagyon jól tudom kezelni gyógytornával. Egy régi, reumacentrumtól vásárolt videokazettám van, már nem az igazi a minősége, de sokat segít. És netről letöltöttem egyéb gerinctornákat, youtube-on is vannak. Persze ezek akkor végezhetők, ha a napokig tartó kemény felületen történő fekvés után enyhül a fájdalom.

2012. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!