Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gyógymód erre a...

Mi lehet a gyógymód erre a lelki betegségre?

Figyelt kérdés

Internetes tesztek alapján súlyos depressziós vagyok, gyakran iszok, nemrég megittam 4 sört, előbb közölte barátnőm hogy totál pirosak a szemeim, szóval a vérnyomásom is a plafonon lehet, gyakran fáj a fejem, azonkívül elveszettnek érzem magam, a múlt és a jelen miatt magamat érzem felelősnek, úgy érzem fölösleges vagyok, a jelenből nem látom a kiutat a rengeteg felhalmozódott adó miatt, pedig már lassan 8 éve dolgozok egy munkahelyen, szóval nem linkeskedek, csak gyűlik bennem a düh, és a szomorúság.

segítsetek!


2010. febr. 10. 22:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
27/f
2010. febr. 10. 22:49
 2/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiskutyát, az eltereli a figyelmedet és teljesen lefoglal, még fel is vidít.
2010. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
van 3 macska...
2010. febr. 10. 22:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj le külföldre!Dolgozz kint, aztán ha összeszedtél elég pénzt gyere haza...vagy aakár kint is maradhatsz,vidd a barátnőd is, a 3 macska maradhat:D
2010. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy menj el hajóra dolgozni, olyanra, ami megy mindenfelé külföldön, az is jól fizet.
2010. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom itthagyni se az édesanyámat, se a barátnőmet.

Marad a gyógyszer?

2010. febr. 10. 23:24
 7/16 anonim ***** válasza:

A gyógyszer csak a tüneteket fedi el, de nem oldja meg az okokat. és persze függőséget okoz.

Ha sokat rágodsz a múlton, akkor nem élsz, az olyan mintha állandóan hátra néznél, miközben előre haladsz.

A felhalmozódott adó miatt ne okold magad, nem a te hibád, hogy ilyen mindent ellehetenítő adórendszer van.

De milyen düh halmozódik benned? magadra vagy másra vagy dühös?

2010. febr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz!
2010. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az, hogy milyen düh az nagyon összetett.

Egyik példának tudom az öcsémet mondani, aki 21 éves, kb másfél éve olyan adósságot és szégyent hozott a családra, legszívesebben az életben nem beszélnék vele többet.Kiköltözött Angliába kb fél éve, megígérte, hogy mindent rendbe fog hozni, kifizet minden tartozást, erre amikor itt a lehetőség hogy törlesszen, hirtelen nincs pénze.Hiába beszéltem vele, hogy legalább a családjának ne tegyen keresztbe, de nem lehet.Van egy barátnője, aki mindenben manipulálja, inkább ő a fontosabb, minthogy minket lassan már ellep az adósság.

Ezentúl pedig, eladó vagyok a tesco-ban, ott mindig jókedvűnek, és segítőkésznek kell lennem, ami nagyon nehéz, főleg amikor látom, hogy egy 160.000 ft-os tv-t csak ugy zsebből kifizet jó pár ember, az mellett még euróval is tömve van a pénztárcája.De honnan és miből?

Komolyan mondom én lennék a legboldogabb ember csak keresnék legalább 130.000 ft-ot havonta.Az egész életem rendbe jönne kis idő elteltével.

Gyűlölöm az egész világot, ezt az országot, a nagyotmondó politikusat, a hazug és kétszínű embereket, és nem is mondom mert csak szétszed az ideg.

2010. febr. 11. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Napi 4 üveg sör = 800 Ft. Havonta 24000 Ft. Máris kerestem neked ennyi pénzt...(fél év alatt meg van az a tv is)
2010. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!