Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okoz ilyen erős hátfájást?

Mi okoz ilyen erős hátfájást?

Figyelt kérdés
Ma az utcán menet hirtelen beállt a hátam a bordáim környékén. Olyannyira fáj, levegőt is alig kapok és mozogni sem bírok. Nagy nehezen hazatámolyogtam, és bevettem 2 Voltaren Dolo fájdalomcsillapítót, de semmit sem használ. Mit tehetnék? Hívjak mentőt, hogy adjanak valami injekciót?
2012. dec. 5. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat hívd fel, ne a mentőt.
2012. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát legközelebb ne a fürdőkádba töltsétek el a pásztorórákat! DD!!A viccet félretéve általában akkor szokott az ember hátába beleállni a fájdalom amikor becsípődik egy idegszál.Így már én is jártam.Majd fél évig küzdöttem vele voltam orvosnál,masszőrnél,röntgenfelvételek stb, és semmi javulás.Aztán egyszer csak tök véletlen csak úgy a bal vállamat megnyomkodtam, amire majd besz..tam,úgy kezdett fájni.Gyakorlatilag az történt hogy váll és a lapocka között csípődött be 1 idegszál ami lehúzódott teljesen a gerincemig.Ezt követően öngyógyításba kezdtem és mindennap megnyomkodtam azt a bizonyos pontot és 1 hét alatt megszünt.A legjobb amit az ember tehet hogy ha nem is rendszeresen ,de heti 1-2 alkalommal olyan testmozgást végez/torna,gimnasztika/ ami megmozgatja az izmokat és így kisebb az eshetősége az ilyen eseteknek.
2012. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom felhívni a háziorvosomat, mert 150 km-re van tőlem jelenleg. Amúgy nekem is ezt javasolták, hogy mozgassam amennyire bírom, de a kezemet is csak nagyon lassan és nehezen tudom megemelni, tehát ez problémás.
2012. dec. 5. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami gyógymasszőr, csontkovács és nyugtató krém.
2012. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha tényleg elviselhetetlen akkor menj el orvoshoz, amúgy a thermacare hőtapaszát ajánlanám!
2012. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vény nélkül megvásárolhatod, és a fájó területre kell ragasztani! az hiszem 12 órát kell rajta hagyni, de meglepően jól működik!
2012. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!