Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja, az első 2 nap csak...

3 napja, az első 2 nap csak 1x ma már 2x úgy belenyilalt a fájdalom a fejembe, hogy bele is szédülök picit Rendesen felszisszenek mert olyan erős nyilalást érzek kissé jobbra a tarkóm felett kb 3cm-rel. Irgalmatlan rossz.33 éves nő vagyok. Ötlet?

Figyelt kérdés

#fej #nyilall #tarkó felett
2012. dec. 3. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez így olyan minimális tájékoztatás, hogy még csak találgatni sem lehet rá. Most mi kérdezgessünk, hogy mozgás közben, alvás közben, meg hogy előtte, meg utána. Meg az épp aktuális tevékenységed? Szal én azt gondolom, hogy nyitva felejtetted a kredencajtót, és abba ütöd be a fejed.

2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, én nem érzem ilyan viccesnek, de örülök , hogy tudok szórakoztatni. :O

Teljesen mindegy mit csinálok, de semmi extrát. 2x simán ültem, 1x csak a konyhába pakolásztam, nem hajoltam, nem nyújtózkodtam , egyszer meg épp a tűzre raktam amikor belevágott a nyilalás.

2012. dec. 3. 21:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Mgejegyzem mert a háziorvosom kb olyan hasznos és jó diagnoszta, mint egy 5 éves gyerek amikor orvososdit játszik. Lyme kórra kaptam tőle Catafalmot, miközben az ágyéki nyirokcsomóim 2 hétttel egy kullancsípés után tojásnagyságú és keménységűre és roppant fájdalmasra nőttek.. Én mondtam neki, hogy talán adjon egy ultrahang beutalót, hála Istennek az ultrahangon nem időpontot kaptam, hanem fogadtek egyből , az ultrhangos doki majd lefordult a székről amikor mondtam neki, hogy Cataflamot kaptam.

Bíztam benne, hogy esetlg legalább vami orvostanonc erre jár és olvassa... mert attól is többet megtudok mint a házidokimtól :O ha még előfordul néhányszor inkább bemegyek a kórházi ügyeletre..

2012. dec. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!