Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korizni vtam és azóta iszonyat...

GeriAntal89 kérdése:

Korizni vtam és azóta iszonyatosan fáj mindenem, főleg a derekam. Nem tudom, mennyire komoly, de ha nem muszáj sztném orvos nélkül letudni: ) annyira mégsem lehetek szerencsétlen, h egy korizásba belerokkanjak! Vmi gyors megoldást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
izomláz?
2012. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Izomláz... A korizás olyan izmokat mozgat meg, amit egyébként lehet hogy nem szoktál. Főleg ha ritkán korizol. Vannak sportkrémek meg hasonlóak. Én konkrétan az ilyenre egy Németországból hozott mentolos kenőcsöt használok. De gondolom ilyenre jó a vietnami balzsam is...
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hát főleg a derekam környéke van ki, lehet hogy izomláz de akkora nagyon puhány vagyok : D meg azért sem gondolom mert amúgy rendszeresen sportolok. A sportkrémek szagától pedig egyenesen rosszul vagyok. Valami más tipp esetleg? Ilyenkor melegíteni kell vagy hűteni? Már mindent hallottam
2012. dec. 8. 17:31
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy puhány, előfordul, valószínűleg nem melegíthettél be eléggé előtte. Izomláz, vagy izomhúzódás lehet, erre mindenképp a meleg a legjobb, hiszen segít kilazítani és megnyugtatni az izmaidat! Nekem hasonló problémára forró fürdőt és hőtapaszt ajánlottak, és szerencsésen, hamar el is múlt.
2012. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A hőtapaszról tudnál még valamit mondani? Más is ezt ajánlotta, de semmit sem tudok ezekről a dolgokról :/ És már igencsak jó lenne ha nem úgy vánszorognék, mint egy 80 éves nagypapa :D
2012. dec. 10. 17:01
 6/26 anonim ***** válasza:
Persze. Gyógyszertárban kapható, de gyógyszermentes termék, ami igazából nem is tapasz, hanem pánt és öv formájában kérheted, amit felhelyezel a fájó területre. Ahogy működésbe lép, az izmok, ízületek mélyére hatol, tehát nem csak a tünetet szünteti meg, hanem az okát is (amennyiben tényleg húzódásról vagy görcsről van szó), ahogy a természetes, gyógyító meleg átjárja a kritikus részt. Ez igazából egy gyors és hatékony megoldás arra az esetre, ha sos helyzet van, mert ruha alatt is hordhatod, gyakorlatilag láthatatlan. Én nagyon pozitívan csalódtam benne, nem is én vettem, hanem konkrétan a nagymamámét kértem el (volt még egy a dobozban), amikor meghúztam magam egyik edzés után és másnap ugyanúgy kellett mennem. A meleg ilyenkor nagyon nagyon jót tesz, ha nincs otthon semmi ilyesmi, akkor vészhelyzet esetén a meleg borogatás és fürdő is segíthet a panaszok enyhítésében.
2012. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hú ez nagyon szakszerű segítség volt köszönöm szépen :)

Ezek szerint nem is vényköteles? Vagy hát gondolom, ha nagyid csak úgy odaadta. Kipróbálom szerintem, mert más eddig nem nagyon segített pedig megszenvedtem a ben-gay nevű undormány krémmel is - aki azt kitalálta... - :D

2012. dec. 11. 17:54
 8/26 anonim ***** válasza:
Már a nevében is benne van, hogy gay, nem is értem, hogy próbálhattad ki!;D Krémek helyett én is inkább a tapasszal próbálkoznék!!!!
2012. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

:D Hát igen nem tudom mi volt azzal aki kitalálta ezt a márkanevet, de biztos erősen piackutatott előtte :D

Asszem meglesek ma egy ilyen tapaszt a patikában, remélem nem lesz egy vagyon mert kicsit le vagyok égve :/ Erről esetleg info?

Kösziköszi

2012. dec. 13. 08:52
 10/26 anonim válasza:

Ben-gay hahaha! :D


Amit én ismerek, az nem tapasz, hanem öv-szerűség, de lehet, hogy egyről beszélünk, és az tényleg jó erre.

2012. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!