Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly bajom lehet?

Komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

vagy 3 napja kezdődött, hogy reggel megittam egy kávét, és pár perc elteltével éreztem mintha fuldokolnék,vagy ez erős túlzás, inkább nehezebben vettem a levegőt, mély levegőt is hosszasabban tudtam venni, és éreztem, hogy a szívem néha mintha nagyobbat ugrana, vagy nem tudom mi lehetett az az érzés, de nagyon rossz volt, tudnátok nekem segíteni ebben, hogy menjek el orvoshoz, vagy normális ha a kávétól vannak ilyen tüneteim(korábban nem voltak)

előre is köszönöm nektek



2012. nov. 8. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

és mire gondoltál közben? ... mik azok a megoldatlan problémák amik pszichésen terhelnek? ... pánik roham indul?


létezik a pszichikai légszomj ami olyan mint leírtad, aztán szívritmus zavar extrasystole


az érdekes az, hogy az én sok évtizeddel ezelőtti pánibetegségem is kávéval kezdődött, légszomjjal és közel 200(!)-as pulzussal ... aztán egy év volt míg legyűrtem, de azóta semmi ... ja, és összesűrűsödött magánéleti problémák motiválták

2012. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem is vannak most, nagyon sok a férjem családjával... de még is az mi amit te leírtál nekem? az mivel jár, és h gyűrted le?

köszönöm a válaszodat!

2012. nov. 8. 10:42
 3/5 A kérdező kommentje:
nem indul semmi roham, nem is volt ilyenem, akkor enmt udok semmire sem gondolni csak h gyorsan levegőt vegyek mert olyan fullasztó is amikor úgy bedobban valami
2012. nov. 8. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kávé miatt van tutira. Rám teljesen így hat, csak mellé lever a víz, remeg a kezem és szédülök is.
2012. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én azt még nem tapasztaltam

köszönöm!

2012. nov. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!