Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldali szúró mellkasi...

Jobb oldali szúró mellkasi fájdalom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A helyzet a fent említett annyi hogy készült röntgen amin semmi sem látszik. Egy hétig voltam tüdőszanatóriumba asztma miatt. Több röntgen és vizsgálat is volt, de az asztma tünetei elmúltak a gyógyszerek hatására, de a fájdalom maradt. Már nem tudom mit kezdjek vele az orvosok nem mondanak semmi érdemlegeset. Főleg köhögésre és tüsszentére fáj, ilyenkor olyan érzés mintha egy kést szúrnának belém. Valakinek valami tipp hogy mi lehet ez?

2012. dec. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nézd, kedves Kérdező!


Itt szinte csak laikusok vannak. Unatkozó gyerekek,diákok, munkától megfáradt emberek, ráérős, unatkozó, vagy épp a házimunkában(mosás,főzés,vasalás, gyereknevelés, stb.) megfáradt háziasszonyok, nagymamák, GYES-en, GYED-en,stb.-n levő kismamák és gyakorló szülők.

Orvosok aligha. Laikusok, de akár - mondjuk ha tételezzük fel- erre keveredne egy orvos is, az mit mondana szerinted látatlanba, a leletek, röntgen látása nélkül?


Eltaláltad, semmit.

2012. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és mondunk mi látatlanban valamit. Az orvosnak elmondod, ő minimum azt mondja, ne üsd bele az orrodat a laikusként felállított,vélt "diagnózisoddal", rosszabb esetben leordítja a fejedet és elküld nagyon meleg éghajlatra...
2012. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőre a légmell lett volna a tippem, de az látszana a röntgenen, úgyhogy így nem tudom :/ Nem lehet, hogy ez még az asztma utóhatása?
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy utóhatás-e mert az orvos szerint semmi köze a az asztmához és egyik röntgenen se látszik semmi. A kórházban is fájdalomcsillapítót kaptam rá és kész. Amúgy meg nem azért írok ide hogy orvos mondjon valamit.
2012. dec. 8. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Orvosi véleményt már vagy 3 at kaptam és semmi érdemleges változás nem történt. Hanem azért ide írom a kérdést hogy hátha valakinek volt valami hasonló esete. Esetleg látott olyat aki hallott róla hogy a harmad unokatestvérének a szomszédjának volt ilyen. :D
2012. dec. 8. 17:59
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok . Kíváncsi lennék rá ,hogy mennyi az esély , de orvosnak tanulok , és NEKEM is volt ilyen problémám.

1. Dohányzol ?

2. Ha igen , menj egy fő orvoshoz és mutasd meg neki a tüdőszűrés eredményt.

3. Ha nem , akkor viszont így sem élhetsz tovább... így is úgy is fordulj képzettebb orvoshoz , mint ahogy az előttem szóló mondta.

2013. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 francoskulcs válasza:

Szia

Eltelt lassan 4 év,kiderült valami?

Hogy vagy?

2016. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!