Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy tetoválás...

Mennyire fáj egy tetoválás felvarrása? És veszélyes lehet a bőrnek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova kerül. Nekem a lapockámon van, nem fájt, inkább kellemetlen volt, de ki lehet bírni. Nekem semmi bajom nem volt vele, 3,5 éve van meg.
2012. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én a csuklómra szeretnék, azt mondják ott fáj a legjobban.. Vagy esetleg az alkaromra.

Köszönöm, hogy írtál! :))

2012. dec. 8. 21:29
 3/6 anonim válasza:

Nekem is a csuklómon van, illetve pár centivel feljebb, nem fájt túlzottan.

Ha aggódsz miatta, csináltass előtte allergia- és vérvizsgálatot. Általában szerintem ma már csak akkor veszélyes, ha nem megfelelő körülmények között csinálják, de bizonyos betegségek mellett se javasolt. De tetováló nem vagyok.

2012. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A csukló a fájdalmasabb pontok egyike és könnyen kikopik a friss tetoválás, főleg ha kezdőként ugrasz neki és nem vagy rutinos a kezelésében.
2012. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kopik a csuklon sem, nyugi. Nekem 7 eve van az alkarom vegig varrva es ugyan olyan szep mint amikor megcsinaltuk es nekem is ez volt az elsö. Fajdalom türes kerdese csak, hogy mennyire faj. Nekem az alkarom volt a legkevesbe fajdalmas, 9 ora munka 2 alkalommal megvolt. Vannak ettöl sokkal fajdalmasabb területek is pl.: mellkas, vall, has.

Ha normalis szalonban csinaltatod akkor semmilyen problemaja nem lehet a börödnek. Viszont egy allergia tesztet en is ajanlanak ha soha nem csinaltak meg. Egy kis pont az alkarra es ha nem piros 5-6 nap utan akkor kedhettek tetovalni. Ez kesöbb maximum egy anya jegynek fog latszani kesöbb es ha ne adj isten allergias vagy akkor az orvosok 2 pillanat alatt ki tudjak szedni neked es nem lesz semmilyen következmenye.

2012. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)) kicsit azért még mindig félek!, de szerintem belevágok :))))
2012. dec. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!