Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Friss tetoválásnál normális...

Friss tetoválásnál normális az, hogy elkezdett ráncosodni a bőröm?

Figyelt kérdés
3 napos tetkóm van a vállamon és a színezett rész alatt olyan, mintha ráncosodna a bőröm. 1,5 nap fólia volt, cserélgetve, kezelve, szappanozva és kenve, amit még most is csinálom, átlag 3 óránként, csak fólia nélkül. Ez a gyógyulás része?

2012. nov. 10. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

fólia csak elsö éjszakara kell.mert felázik.

meg ne kend halálra egy nap 2 szer max vagy ha érzed h száraz.

nekem tele vana hatam tetkokkal ugyhogy tudom.

2012. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez normális? Mármint a ráncosodás?
2012. nov. 10. 19:24
 3/5 SzilKa ***** válasza:

Kiszáradt és fényesen ráncos, vagy felázott a krémtől és úgy ráncos?

Csak nagyon nagyon vékonyan kend a Bepanthennel (viszont folyamatosan legyen rajta az a vékony réteg) és az első válaszolóval ellentétben én a 3 napos fóliázást szoktam a vendégeimnek mondani, szigorúan vékonyan kenve alatta és minél gyakrabban cserélve.


egy tetováló

2012. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit száradt a bőrfelület, de folyamatosan kezelve volt! A tetováló nekem is 3 napot mondott, de 1,5 nap után elkezdett hámlani, mondta, hogy már levehetem a fóliát!
2012. nov. 11. 07:44
 5/5 SzilKa ***** válasza:
Az szerintem még nem hámlik, majd ha ez a vékony száraz hártyás réteg is lejön, akkor jön le a hámréteg. A fényesen, picit ráncos felület normális, le fog jönni, csak kenjed rendszeresen, ne hagyd kiszáradni nagyon.
2012. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!