Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kitépünk egy szőrszálat,...

Ha kitépünk egy szőrszálat, hajhagymával együtt, akkor az újranő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésben levőt jobban kifejteném, nemhiszem hogy pigment hiányos lennék, de sokat stresszeltem az elmúlt pár évben, (szerintem megérthető fiatalkorság, balhék szülőkkel, suli, "barátok" átverik az embert első szerelmek stb) szóval a szakállamnál észleltem, hogy ugyebár a tokánktól felfele van a szőrzet növekedése szóval az alsó ajak alatt is nő és az lefele és ott elöl is nő. ahogy feljön a szakáll. lényeg hogy nekem ott ősz szálak nőnek. Van ami teljesen az, van ami a hajhagymánál ősz és a vége fehér van ami fele fele stb. de egyre több az ősz szál. És azt szeretném kérdezni ha hajhagymástul kihuznám azokat a szálakat, akkor az ott ujranőne nem? és esélyesen rendes szinű lenne, szerintem, amugy dohányzok. lehet közrejátszik.

2012. dec. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ, de jó lenne, ha nem nőne vissza. Egyszer leepilálnám a lábam, és soha többet nem lenne gondom vele.

Gondolkodj el egy kicsit, és magad is rájössz a válaszra.

2012. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó most nem ez a lényege a kérdésnek, hanem hogy esélyesen rendes szinű lenne-e az ősz szál, utána. (?)
2012. dec. 8. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért lesz ősz mert ott sérült a szőrhagyma. Hiába húzod ki, naponta 5%-ot veszítünk észrevétlenül a szőrből akár szakáll akár haj...és ugyebár egy tiszta ősz ember sem lesz barna ha hullajtja rendesen a szálait...szóval, nem, nem lesz ott már rendes színe.
2012. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen , a rendes válaszod. Azért tettem fel a kérdést mert azt olvastam , hogy a sok stressztől is megőszül az ember. Köszönöm szépen még egyszer a válaszod! :)
2012. dec. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!